Loading
Показать теги

Поки ще літо ... Куди піти 25-26 серпня?

Поки ще літо ... Куди піти 25-26 серпня?

Українські школярі вчитимуться за абсолютно новою системою! Тисячі викладачів пройшли перепідготовку. Скільки грошей вкладено у початкову школу? Які предмети додані до шкільної програми? Цими заголовками рясніють новинні портали. А все чому? Як би не було сумно, але скоро настає ця «фатальна» для всіх школярів дата - 1 вересня... Втім, навіть тих, хто вже давно закінчив навчання, кінець літа теж не дуже радує. Але! Кілька теплих днів (а якщо вірити прогнозу, вони будуть ну дуже теплими) в запасі у нас ще є.
Так чому б не провести їх весело? Кілька пропозицій, як не витратити дорогоцінні літні вихідні дарма у нашій добірці.

Фестиваль народної творчості «Київщина гостинно запрошує»

Фото: ukraine-is.com

Чи багато може змінитися за 100 років? Ті, хто відповів «ні», повинні врахувати, що за цей період часу встигало статися безліч подій. Наприклад, ще якихось півстоліття тому на місці Дубаї була пустеля, а про мобільні телефони навіть і подумати не могли. Цікаво, а наскільки сильно змінилася наша країна? А конкретно - Київський регіон? Якщо ви теж зацікавилися цим питанням, ласкаво просимо на фестиваль «Київщина гостинно запрошує».
Крім пізнавальної частини, на гостей чекає і розважальна: ігри, конкурси, пісні, танці та виставка робіт народних майстрів.

Коли: 25-26 серпня, 13:00
Де: м. Київ, вул. Академіка Тронька, Національний музей народної архітектури та побуту України
Скільки: 15-50 грн.

Класика під зорями «Експресія»

Фото: moemisto.ua

Небо, вчипане зірками ... Можливо, десь там далеко теж є життя, якісь чоловічки теж дивляться на нас з висоти. Як чудово поміркувати про це під хорошу музику. Класику сміливо можна зарахувати до цієї категорії!
Талановиті виконавці ALMIA MUSIC будуть радувати вас творіннями Дворжака, Вівальді, Ітюральда та інших.
Особливої атмосферності заходу задасть місце проведення - планетарій. Де ж ще знаходити зв'язок з паралельними світами? Ви готові стати трохи ближчими до космосу?

Коли: 25 серпня, 19:30
Де: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3, Київський планетарій
Скільки: 200-350 грн.

Чемпіонат з вейку «Еquity ukraine wake open 2018»

Фото: xpark.kiev.ua

Вейк або вейкбординг - це екстремальний вид спорту, який чимось нагадує серфінг (правда, на канаті) або катання на водному скутері. Як тільки вдається спортсменам встояти на дошці або утриматися на катері? Унікальне видовище чекає на всіх гостей, які прийдуть у X-Park, щоб підтримати спортсменів.
Захід буде поділений на дві частини. У перший день пройде змагання з катерного вейку, в другій - з канатного. Серед учасників як дорослі спортсмени, так і юніори. Хто проявить себе краще?

Коли: 25-26 серпня
Де: м. Київ, парк Муромець (парк Дружби народів), спортивно-розважальний комплекс X-Park
Скільки: уточнюйте

Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною

Фото: womo.ua

Головна мета заходу - збір грошей на благодійність. А біля керма цього процесу одна з найвідоміших ведучих України - Маша Єфросиніна. Зразкова мама і борець за права дівчат створила івент для поліпшення життя майбутнього покоління.
У цей день на арт-заводі «Платформа» ви зможете отримати консультацію від лікарів і косметологів, послухати лекції для майбутніх мам, відвідати парк розваг, потрапити на тренування під керівництвом зірок і поспівати улюблені пісні разом з Монатіком. Зібрані кошти підуть на купівлю рентген-апарату для дитячої реанімації ПАГ. Давайте допомагати дітям разом!

Коли: 25 серпня, 12:00
Де: м. Київ, вул. Біломорська, 1а, арт-завод «Платформа»
Скільки: 70-250 грн.

Фестиваль BRAVE! FACTORY

Фото: birdinflight.com

Геть стереотипи, сором і банальність. Люди творчості на це не підуть. Під захід виділено 5 сцен, на кожній з яких гостей буде «запалювати» новий колектив. Організатори обіцяють ще більше декорацій, ще більш якісний звук, ще більш вражаючі інсталяції з жанру science art.
У такій атмосфері все не може обмежитися тільки піснями. Танцювальні майданчики чекають на людей, які вільні від стереотипів. Змушувати ваше тіло рухатися в такт будуть Floating Points solo, Chris Liebing, Hidden Orchestra та інші.

Коли: 25-26 серпня, 20:00
Де: м. Київ, вул. Авторемонтна, 44, завод «Метробуд»
Скільки: 1155-2145 грн.

І у кого тепер повернеться язик назвати вихідні нудними? Столиця на те і столиця, щоб відриватися на уїк-енді. Що ще відбувається у Києві й інших містах України? На Ufest відповідь на це питання готові дати завжди. Заходьте і шукайте заходи у будь-який час, на будь-який смак!

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки