Loading
Показать теги

Що наше життя? Гра! Або куди піти з дітьми в Києві 8-9 вересня

Що наше життя? Гра! Або куди піти з дітьми в Києві 8-9 вересня

На диво, перший навчальний тиждень проходить досить швидко. Ось уже і вихідні на горизонті! Цього разу вони будуть в основному театральними, адже хороший спектакль - це маленька замальовка життя. Добре продуманий сценарій і старання акторів наповнюють навіть найбільш дитячу історію глибоким змістом і несуть в цей світ частинку добра. А відвідування вистав всією родиною - це відмінний шанс ще більше здружитися з малюками. Театральні вистави і не тільки в нашій добірці дитячих заходів на майбутні вихідні.

Дитячі заняття у PinchukArtCentre

Фото: vegetariantimes.com

Цими вихідними Pinchuk Art Centre запрошує дітей від 4 до 12 років відвідати свої традиційні заняття. Батьки, звичайно, теж запрошені. У суботу малюкам потрібно буде розгадати безліч головоломок, а також відвідати кілька виставок центру. Неділя буде присвячена зануренню у світ мистецтва. Чим картини відрізняються одна від одної і чому їх вважають вершиною художньої майстерності сучасності? Пізнавально і цікаво навіть для дорослих.

Коли: 8-9 вересня, 12:00
Де: Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, PinchukArtCentre
Скільки: безкоштовно

 

Вистава «Котилася торба»

Фото: kompot.in.ua

Як створювався наш світ? Сьогодні вчені будують тисячі теорій, обґрунтовуючи їх все новими і новими відкриттями. Але навіть незважаючи на настільки потужний технологічний прогрес, дати остаточну відповідь на питання «звідки ми взялися на цій планеті» не може ніхто. Цікаво, а що думали з цього приводу наші далекі предки? Як вони уявляли собі виникнення рослин, тварин, людини? Український фольклор зберіг пам'ять про ці унікальні міркування. Уважно з ними ознайомившись, актори намагаються нести знання в маси.

Когда: 8 сентября, 11:00
Где: Киев, просп. Академика Глушкова, 1, ВДНХ
Сколько: 70 грн.

Дитяча програма LINOLEUM 2018

Фото: focus.ua

Хто сказав, що анімація - це привілей дорослих? Адже хто основний глядач мультиків? Діти! Отже, і кращі творці анімації теж діти. Доказом цьму стала група підлітків з Києва, які змогли здобути перемогу на фестивалі Busan International Kids & Youth Film Festival.
В рамках LINOLEUM 2018 усі гості зможуть особисто оцінити старання дітей, а також переглянути ще 46 короткометжек.
Але коли це діти задовольнялися простим переглядом? Потрібно пробувати! Майстер-клас від Родіона Шуба і Всеволода Яцреса таку можливість забезпечить. Свої власні персонажі, історія анімації і секрети секретні зйомок: діточок за вуха не відтягнути!

Коли: 8-9 вересня, 13:00
Де: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, креативний простір IZONE
Скільки: безкоштовно

Вистава «Абетка гарних манер»

Фото: photopodborki

Оля і Толік - знатні забіяки. Постійно ображають один одного і злобно жартують з приводу і без. Цим дітлахам  точно далеко до статусу "леді" і "джентльмена". Власне, і не збиралися вони ними ставати, поки не отримали загадковий лист, який в одну мить зруйнував «спокійне життя». Часу на вивчення правил етикету зовсім мало, та й бажання особливого немає. Хто прийде на допомогу? Котик Мурчик. Правда, пухнастику не просто впоратися з двома вередливими підлітками, тому надія тільки на глядачів. Давайте допоможемо котику, а заодно і самі повторимо кілька важливих правил гарної поведінки.

Коли: 9 вересня, 12:00
Де: Київ, вул. Михайлівська, 24ж, Новий український театр
Скільки: 100 грн.

Вистава «Мій домашній Лис»

Фото: pinterest.com

Складно знайти дитину, яка хоча б раз не попросила у батьків завести котика чи собачку ... Ну, хоча б хом'ячка або рибку. А уявляєте, якщо б вони попросили у вас завести лисичку? Не будемо розкривати секрету, як ця дика тварина з'явилася в будинку у Соні, але спільну мову вони знайшли швидко. Так і жили б герої душа в душу, якби не згубні звички нашого суспільства. Тепер дівчинці доведеться рятувати свого рудого друга, а заодно і пояснювати оточуючим, що природу потрібно берегти, а не засмічувати, тварин - любити, а не вбивати.

Коли: 8 вересня, 12:00
Де: Київ, вул. Михайлівська, 24ж, Новий український театр
Скільки: 100 грн.

Один день в Хогвартс​

Фото: KidsVisitor.com

Історія про юного чарівника в окулярах цієї осені отримала друге дихання. В який магазин не зайдете, всюди можна знайти одяг з атрибутикою улюбленого персонажа. Якщо гардероб вашої дитини вже поповнився подібною кофтиною або футболкою, саме час її вигуляти!
Звичайно, потрапляння у сам Хогвартс ми не обіцяємо (вибачте, експрес від'їжджає рівно за розкладом), але створити відповідну атмосферу візьмемося.
Всі гості свята зможуть спробувати свої сили у зілляварінні, створенні чарівних паличок і передбаченні майбутнього! До речі, не дивуйтеся, якщо десь збоку до вас підлетить привид: він доброзичливий і всього лише хоче допомогти! Улюблена історія, що повстала зі сторінок книги. Тільки для справжніх фанатів.

Коли: 8 вересня, 12:00
Де: Київ, бул. Тараса Шевченка, 36-A ​
Скільки: 300-350 грн.

Як вам програма на вихідні? Хоч би встигнути відвідати всі цікаві заходи. А якщо ви любитель планувати відпочинок заздалегідь (хоча з дітьми передбачити щось складно), частіше заходьте в розділ афіша Київ на нашому​ сайті. Ми завжди в курсі найцікавіших заходів і, звичайно, ділимося ними з вами!​

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки