Loading
Показать теги

Що нового у кіно: прем'єри цього тижня

Що нового у кіно: прем'єри цього тижня

З 1 лютого у кінотеатрах країни стартують 5 нових фільмів. 

Фантастична комедія-антиутопія "Зменшення"

Режисер: Александр Пейн
Актори: Метт Деймон, Крістоф Вальц, Хонг Чау

Вирішивши, що у маленькому тілі жити набагато дешевше, ніж у звичайному, сімейна пара вирушає на процедуру зменшення. Разом з ними на цей крок наважилось немало добровольців. Але в останню мить дружина змінює свою думку і вирішує залишитись у своєму звичайному тілі...

Біографічна драма "Гра Моллі"

Режисер: Аарон Соркін
Актори: Джессіка Честейн, Ідріс Ельба, Кевін Костнер

Колись Моллі Блум була успішною лижницею, яка мала всі шанси стати олімпійською чемпіонкою. А зараз вона - успішний підриємець, який заробляє на турнірах в покер із дуже великими ставками. І ось Моллі уже об'єкт розслідування ФБР.

Французька комедія "Крутий татусь"

Режисер: Максим Говаре
Актори: Венсан Ельбаз, Лоранс Арне, Жан Франсуа Кейрі

Кумедна історія про те, як один хлопець вирішив помститись своїй дівчині за те, що покинула його, вважаючи недостатньо дорослим. Спосіб помсти було обрано досить оригінальний - відкрити вдома дитячий садок, аби довести коханій, що не такий він уже й телепень. Що з цього вийшло, побачите у фільмі. Але вийшло смішно!

Бойовик "Брейвен"

Режисер: Лин Одинг
Актори: Джейсон Момоа, Занн МаКларнон, Гаррет Діллахант

Скромний лісник Джо Брейвен живе із сім'єю у будиночку в горах. Його життя спокійне і затишне, аж доки поруч не з'являється банда нелюдів-наркоторговців. Тепер за спокій своєї родини Брейвену доведеться боротись не на життя, а на смерть.

Біографічний фільм "Молодий Годар"

Режисер: Мішель Хазанавічус
Актори: Луі Гаррель, Стейсі Мартін, Береніс Бежо

Дія фільму розгортається у Парижі в 1967 році. Жан Люк Годар – лідер «нової хвилі», режисер, який змінив мову кіно, знімає «Китаянку». Він шалено закоханий у виконавицю головної ролі, актрису Анн Вяземські, молодшу за нього на 20 років. Щаслива пара укладає шлюб. Згодом на Годара чекає скандальний прийом фільму і молодіжний бунт, що спалахнув в травні 68 року – все це захоплює генія у прірву революції...

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки