Loading
Показать теги

Щоб створити шедевр, достатньо озирнутися! Реальні прототипи героїв Disney

Щоб створити шедевр, достатньо озирнутися! Реальні прототипи героїв Disney

Disney ... Напевно для багатьох це перша асоціація з власним дитинством або з дитинством дітей. Звичайно, як і у всіх, бували у студії і не найвдаліші проекти, але більшість мультфільмів дійсно викликали фурор. Чому? Глибокий (зовсім не дитячий) сенс, дійсно смішні жарти (тут потрібно віддати належне і перекладу: мультфільми в українському дубляжі – це окремий шедевр) і ... відмінна графіка. Візьмемо, приміром, «Аладдіна».

А мультику, на хвилинку, вже більше 25 років! Ніякому «Губці Бобу» не зрівнятися ... Звідки ж аніматори брали натхнення, щоб створювати настільки шикарні та відомі в подальшому образи? Звичайно, з життя. Можете переконатися у цьому особисто, переглянувши добірку прототипів-знаменитостей для героїв Disney. Деякі селебріті навіть позували перед аніматорами, щоб тим було легше передати пози і рухи персонажів! Ну, і короткий опис мультиків. Раптом захочете переглянути.

1. Анна й Ельза = сестри Олсен

В Еренделлі завжди панувало літо та радість. Не меншою вона була і тоді, коли у королівській родині з'явилося дві чарівні дівчинки: Ельза й Анна. Молодша Анна завжди ходила хвостиком за своєю старшою сестричкою. Дівчатка були нерозлучні, доки не трапилася страшна біда: через Ельзу, а точніше, її уміння управляти льодом і снігом, маленька Анна могла загинути.

Аби інцидент не повторився, дівчинку ізолювали від суспільства. І все б нічого, якби саме їй не судилося стати королевою. У день коронації Ельза нарешті показується народу ... Але історія повторюється. Тепер через її нестриманість снігом вкривається все королівство.

2. Рапунцель = Аманда Сейфрід

У родині королевичів щастя – народилася прекрасна золотокоса дівчинка. Але не довгою була радість батьків. Зла відьма вкрала дитину, щоб забезпечити собі вічну молодість, і заточила її у високій вежі. Так і жила тут красуня-принцеса все свідоме життя, доки не виповнилося їй 18 років і не постав перед її ясні очі прекрасний принц. Тепер таємниця точно розкриється.

3. Фея Дінь-Дінь = Маргарет Керрі

На чарівний острів завжди юного хлопчика Пітера Пена потрапляє звичайна лондонська родина Дарлінгів. Діти щиро вірили в існування країни магії, навіть незважаючи на те, що батько дуже скептично ставився до фантазій нащадків і всіма доступними методами повертав їх до реальності. Але одного разу мрія Венді, Джона і Майкла збувається: вони знайомляться з Пітером. Разом їм доведеться здолати злісних піратів, та ще додому не забути повернутися.

4. Шрек = Моріс Тілле

Великий і зелений, неповороткий і «злий». Його бояться люди, тому він живе далеко від цивілізації. Думаєте, Шрека щось не влаштовує? Ні в якому разі! Болото – найпрекрасніше місце у цьому світі. І жив він собі тут спокійно, доки спокій не зіпсував осел, який на біду ще й розмовляє. Ось тут людожеру і довелося дізнатися про ув'язнення королівської дочки, про злючого дракона і про те, що велетню доведеться покинути рідні краї.

5. Білосніжка = Мардж Чемпіон

Чи знаєте ви, що робить з людьми заздрість? Деяких вона штовхає на вбивство. Дізнавшись, що десь живе дівчина, красивіша за неї, зла королева вирішує вбити суперницю. Але не своїми ж руками! Вона доручає чорну справу вірному мисливцеві. А як доказ просить принести серце у скриньці.

Однак мисливець, який, по суті, звик вбивати, не зміг створити подібного з людиною. Він дає чарівному юному створінню втекти. Намагаючись сховатися, Білосніжка забігає далеко в ліс, туди, де раніше ніколи не бувала. І тут вона знаходить маленький, милий, але дуже брудний будиночок ...

6. Попелюшка = Хелен Стенлі

Після смерті тата Попелюшка змушена прислуговувати мачусі та двом дурненьким сестричкам. Але це не заважає їй залишатися все такою ж доброю, допомагати всім і кожному, бути такою ж усміхненою і працьовитою.

А доки наша героїня метушиться з тваринами, король вирішує одружити принца. На бал для «оглядин» запрошуються всі дівчата королівства. Попелюшка теж мріє піти, Але як, якщо найкраще її вбрання – це темненьке платтячко та фартушок? Тут не обійтися без магії.

7. Белль = Шеррі Стоунер

Белль живе разом з татом, як і будь-яка місцева дівчина не соромиться «сільської» роботи, але при цьому разюче відрізняється від інших, адже дуже любить читати. Багато хто цього захоплення не розуміє, але красуня наполегливо шукає нові й нові книги.

Одного разу батько дівчини відправляється на ярмарок, щоб презентувати світу свій новий винахід, після чого не повертається. І тут на горизонті, так недоречно, з'являється нав'язливий залицяльник Гастон ... Куди зник батько? Героїня вирушає на пошуки.

8. Карл Фредріксен = Крістофер Пламмер

Мрії молодості потрібно виконувати! Незважаючи на свій 87-річний вік, Карл все ще мріє побачити Райський Водоспад. Вони хотіли потрапити туди з дружиною, але її вже немає серед живих.

Всі навколо вважають, що старий буркотун від самотності остаточно збожеволів. Але хіба мрія – це безумство? Тим паче що план вже готовий: на димохідній трубі старий закріплює тисячі повітряних куль, які здатні підняти будівлю у повітря. І все б добре, якби не несподіваний супутник у вигляді восьмирічного Рассела. Балакучий хлопчик спочатку дуже дратував Карла, але потім вони знайшли спільну мову.

Занурилися у спогади? Тоді біжіть швидше переглядати улюблені мультики.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки