Loading
Показать теги

ТОП-5 яскравих фантастичних фільмів

ТОП-5 яскравих фантастичних фільмів

Іноді життя здається таким прісним і одноманітним, в нього так хочеться додати чогось яскравого і неповторного, буквально фантастичного. Ну, або хоча б помріяти про можливість урізноманітнити буття. В останньому нам відмінно допоможе хороший фільм відповідного жанру, а там, хто знає, може, щось і втілитися в реальність.

1. Місяць 2112.

 

Земля знаходиться у страшній енергетичній кризі, її ресурсів більше не досить для того, щоб забезпечувати людські потреби. Тому доводиться освоювати територію Місяця, де знаходиться рятівна природна речовина – ізотоп гелій-3. Для його видобутку достатньо всього 1 людини, якою зголосився бути Сем Белл. Вже зовсім скоро чоловік повинен відправитися додому після трирічного «відрядження». Там його чекає дружина і дочка, зв'язатися з якими за весь цей час було практично неможливо через проблеми зі супутниковим з'єднанням.

Але в черговий раз відправившись на точку за ізотопом, герой потрапляє в аварію. Точніше, таку версію події йому намагається запропонувати робот-помічник ГЕРТІ. Але чому ж сам Белл нічогісінько не пам'ятає про інцидент? Можливо, тут щось нечисто?

2. Район №9.

 

Над Йоганнесбургом з'являється таємничий об'єкт, який згодом виявляється літаючою тарілкою. Звісно, до корабля моментально приковується увага всієї планети, мільйони людей починають пильно стежити за гостем з інших планет. Однак прибульці не проявляють жодної активності і навіть не показуються назовні. Через 3 місяці військові вирішують діяти самостійно. Вони прорізають дірку в корпусі і проникають всередину. Там земляни знаходять виснажених прибульців, які виявляються рядовими робітниками. На вигляд гості нагадують земних комах (не особливо привабливі, м'яко кажучи). Однак цілком розумні істоти і навіть намагаються повторювати деякі англійські слова. Керівництво кинуло нещасних напризволяще.

Щоб не піддавати людство небезпеці, було прийнято рішення створити спеціальний район №9, куди і помістити монстрів. Основний сюжет розповість нам про сміливця-репортера, який прибуває в зону з метою зробити цікавий сюжет. Але в ході свого вторгнення він отримує травму і тепер перебуває під пильною увагою прибульців.

3. Межа майбутнього.

На нашу багатостраждальну планету насувається чергове горе – втручання інопланетних цивілізацій. Причому прибульці прийшли далеко не з миром. Вони безжально винищують людство, не шкодуючи абсолютно нікого. Земляни мобілізують усі свої сили, щоб їх раса не стала частиною історії. У бій ідуть навіть ті, хто не має взагалі ніяких навичок битви. Одним з новобранців виявляється і Біл Кейдж.

У першому ж своєму бою чоловік гине, встигнувши вбити лише одного прибульця. Але відбувається щось непередбачене: герой прокидається на ранок того ж дня, в який помер. Тепер хлопець потрапляє у часову петлю. Під час чергового переродження він зустрічає Риту Вратаскі – дівчину, що володіє аналогічною унікальною здатністю. Що чекає на цю пару?

4. Жива сталь.

У недалекому майбутньому бокс буде визнаний абсолютно неблагородним видом спорту. Людям не подобається спостерігати за руйнуванням кісток і морем крові, а тому бійню вирішено зробити більш гуманною – випускати на ринг не людей, а роботів. Перфоманс тепер нагадує битву сталевих гладіаторів, керованих спеціально навченими спортсменами. Один з них – Чарлі Кентон. У минулому чоловік був професійним боксером, однак отримати жаданий титул чемпіона він так і не зміг. Що ж, час реабілітуватися! А допомагати йому в цьому буде несподівано знайдений син Макс, якого Чарлі востаннє бачив ще при народженні. Саме хлопчик знаходить на звалищі «непридатного» робота, з якого хоче зробити справжнього монстра Робобоксу.

5. Аватар.

Природні ресурси Землі не безмежні і дуже скоро вичерпаються. Рятівна для землян речовина розташована на далекій планеті Пандора, куди людство вже протоптало доріжку завдяки зусиллям величезної корпорації. Правда, корінні жителі цих територій абсолютно не раді подібному вторгненню. Щоб непомітно проникнути в ряди прибульців, вчені створюють окрему расу – аватарів – гібрид жителя Пандори і землянина. Управляти одним з таких істот за допомогою спеціальної капсули буде Джеймс. Але чим більше герой перебуває на «ворожій» території, тим більше він сумнівається у правильності своїх дій і у стороні, на якій він хоче боротися...

 

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки