Loading
Показать теги

Творчі вихідні у Києві: мистецькі виставки

Творчі вихідні у Києві: мистецькі виставки

Якщо ваша душа скучила за прекрасним, а ви шукаєте, куди піти на вихідних, ми зібрали найцікавіші виставки, що проходитимуть на цих вихідних. Не проґавте!

Виставка «Піднесена до небес»

Коли: 22 грудня – 4 лютого

Де: Національний заповідник «Софія Київська», вул Володимирська, 24

Вартість: уточнюйте.

До 250-річного ювілею освячення однієї із найяскравіших київських пам’яток відкривається виставка, яка знайомить з історією храму. Безцінне зібрання артефактів, пов’язаних з життям, зведенням та оздобленням церкви експонуватимуть у північній виставковій залі Софійського собору (2-й поверх). Вперше в одному виставковому просторі зібрані шедеври іконостасу та інтер’єрного живопису, раритетні стародруки, архівні матеріали, галерея портретів постатей, пов’язаних з будівництвом храму та інші артефакти, які розповідають історію Андріївської церкви.

2. Арт-середа

Коли: 7 лютого, 19.00

Де: Izone, вул. Набережно-Лугова, 8

Вартість: вхід вільний

7 лютого своє арт-середовище створюватиме фотограф Саша Коваленко. Подія відбуватиметься в форматі виставки. Основу експозиції становлять три проекти: «Натурни_ці. Пролог», «Котел» і «Прогулянка на роботу», об’єднані тезою: «наші образи нам не належать».

3. Сомнамбулічний П. Павло Лисий та Світлана Аграновська

Коли: 24 січня – 4 лютого

Де: White World, вул. Пушкінська, 21.

Вартість: вхід вільний.

25 січня о 19.00 в ЦСМ "Білий світ" відкриється виставка «Сомнамбулічний П» художників Павла Лисого та Світлани Аграновської.

Проект «Сомнамбулічний П» складається з декількох частин, таких собі підпроектів, які ідейно пов’язані один з одним естетикою сну, змістовими та візуальними зсувами.

«Сомнамбулічний П» — сомнамбулічний пошук, в ньому немає відвертої актуальності, його мова, насамперед, візуальна, але, як і тлумачення сновидінь, він має певний зміст, якщо потурбуватися про те, щоб його знайти.

4. ART 14: Memory / Пам'ять - Архів кінooператора Леоніда Бурлаки

Коли: 1 – 25 лютого

Де: Галерея ART, Михайлівський провулок, 14

Вартість: вхід вільний.

Галерея ART 14 представляє виставку «Memory/Пам’ять. Архів кінооператора Леоніда Бурлаки».

Приватна пам’ять – це завжди мікроісторія, це унікальна особиста пам’ять, яка є частиною загальної історичної пам’яті. Сама мікроісторія окремої людини, а тим більше митця, як відомо виключає поняття закономірності та загальних явищ, але стверджує поняття випадковості та базується на нібито неважливих, суто людських моментах. Подібні архіви не є ілюстрацією до біографії, це перш за все історія зв’язків та відносин (фотографії близького оточення митця), це історія повсякденності (щоденна, інколи випадкова документація життя), це фрагментація певного відрізку часу, приватна історія, яка допомагає зрозуміти більш глобальний історичний контекст, та реконструювати його.

5. Давід Деніл «Не дай спати нам, ходячим»

Коли: 18 січня – 4 лютого

Де: Voloshyn gallery, вул. Терещенківська, 13

Вартість: вхід вільний.

Voloshyn Gallery представляє персональну виставку фотографій бельгійського художника Давіда Деніла «Не дай спати нам, ходячим».

Фотографія для Давіда – інструмент, що дозволяє досліджувати, створювати кадри, які розгортають перед глядачем простір поза фотографічним зрізом часу. Він використовує візуальний підхід, щоб зобразити сьогодення України, що як і раніше тісно пов’язане із її історією.

Фотопроект «Не дай спати нам, ходячим» (Let Us Not Fall Asleep While Walking) – це спроба продемонструвати психологічний стан мешканців України, а також точку зіткнення минулого із сьогоденням, та надії на майбутнє без війни.

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки