Loading
Показать теги

В очікуванні весни: куди піти у ці вихідні

В очікуванні весни: куди піти у ці вихідні

Хоч соцмережі і рясніють жартами про те, що опудало у Масницю вижило і почало помсту, ми з вами точно знаємо – весна не за горами. Ще зовсім трохи – і привіт, весняне цвірінькання пташок, запах цвіту, сонячні дні. Ну, а поки весна в дорозі, пропонуємо прикрасити очікування відвідуванням цікавих подій – спеціально до майбутнього вікенду ми уже підготували список.

Вистава «Інтимні одкровення щасливого невдахи»

Ця вистава – незвичайний мікс театру, естради і стенд-апу. На вас чекають монологи і мініатюри у виконання Олексія Курилко, які відобразять ситуації, знайомі кожному. Дещо зворушить давно прим’яті спогади, інша сценка викличе щирий сміх, але точно не залишить байдужим. Бо «інтимні одкровення» - це світ, у якому живе зараз кожен із нас.

Де: м. Київ , вул. Січових Стрільців, 5Б, Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат».
Коли: 3 березня, 19:00.
Скільки: 180-320 грн.

Ярмарок до 8 Березня у Львові

Усім, хто полюбляє прикупити подарунки в останній момент, повідомляємо: настав той самий момент. 8 Березня вже скоро, а підготуватись до цього свята без паніки та біганини по магазинах напередодні куди легше та менш стресово. Тому, якщо у ці вихідні відвідаєте місто Лева, не оминіть увагою ярмарок у «Victoria Gardens». Там на вас чекатимуть 35 майстрів зі своїми вишуканими роботами, а також різноматні майстер-класи, на яких можна виготовити унікальну річ власними руками.

Де: м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а ТРЦ «Victoria Gardens»
Коли: 2-8 березня.
Скільки: безкоштовно.

Виставка «Flashback.Українське медіа-мистецтво 90-х»

У Мистецькому арсеналі днями стартує новий проект, присвячений історії сучасного українського мистецтва. Тут ви зможете побачити, як розвивався відео-арт, ознайомитись із способами та технічними прийомами, які використовували митці у кінці минулого століття. Ви здивуєтесь, як багато їх було, зважаючи на те, що напрямок виник лише на початку 90-х.

Де: м. Київ , вул. Лаврська, 10-12, Мистецький Арсенал
Коли: 1 березня – 6 травня.
Скільки: уточнюйте.

8-й Фестиваль американського кіно «Незалежність»

У програмі – гучні номінанти на «Оскар», володарі «Золотого глобуса» і фільми, які вже отримали визнання на головних світових фестивалях. Також на фестивалі будуть представлені найкращі документальні стрічки на тему соціальної нерівності, подолання себе, історії успіху. Відбудуться зустрічі з американськими кіно-митцями, дискусії та лекції.

Де: м. Київ , вул. Велика Васильківська, 19, Кiнотеатр «Київ»
Коли: 27 лютого – 5 березня.
Скільки: 20-100 грн.

Мультимедійний проект «Life must go on»

У березні в Києві можна буде побачити унікальний проект, створений на основі творів Ліни Костенко. Шоу «Life must go on» - це поєднання класичних напрямків мистецтва і цифрових технологій, в результаті якого народилась нова художня мова. Автори проекту – київська діджитал-група «Skilz» та львівська художниця Лілія Студницька. Минулого року команда «Skilz» посіла перше місце на фестивалі світла та медіа-мистецтва в Києві.

Де: м. Київ, вул. Лаврська, 1 Галерея «Лавра»
Коли: 1-31 березня, вівторок-субота з 13:00-19:00.
Скільки: безкоштовно.

БУДЬ в UA | Весна

Щоб прискорити прихід весни, у Дніпрі розгорнуть великий ярмарок весняного одягу. Два поверхи українських брендів, нові колекції, приємні ціни, подарунки і неперевершена атмосфера. Саме час подумати, в якому образі зустріти Весну 2018!

Де: м. Дніпро, Троїцька площа, 5а Музей українського живопису.
Коли: 3-4 березня.
Скільки: безкоштовно.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки