Loading
Показать теги

Вечірня музична програма на Великому Подільському Ярмарку «Київські Контракти»

Вечірня музична програма на Великому Подільському Ярмарку «Київські Контракти»

19-20 травня на Контрактовій площі Києва пройде Великий Подільський Ярмарок «Київські Контракти». На гостей чекає великий маркет хендмейду, одягу і подарунків від українських виробників, фуд-корт, алея майстер-класів та мистецька сцена. Незабутню вечірню атмосферу творитимуть учасники музичної сцени. Знайомтесь!

Творчий колектив «Село і люди»

Це український рок-гурт, заснований 2002 року у Харкові. Брав участь у третьому сезоні шоу «Україна має талант». Основна ідея, яка згуртувала навколо себе чотирьох серйозних чоловіків — це стьоб. Репертуар гурту – переважно кавер-версії англомовних хітів під супровід акордеону, балалайки, басу, барабані і гарного почуття гумору. Самі музиканти охарактеризували свій стиль музики як «колгоспний рок». Його рецепт досить простий: відома мелодія + народні інструменти + текст пісні, який відтворюється на слух (зізнайтесь, самі так співали). На концертах гурту «Село і люди» глядачі не сидять на місці. Тому що це оригінально, весело і завзято.

Mellow Noise

Mellow Noise - молодий кавер-дует з Києва. Дівчата відтворюють власне бачення композицій різних стилів lounge, blues, jazz, rock, pop. Мелодійні наспіви під супровід гітари заворожують з першої ноти.

Тріо «Краля»

Тріо «Краля» - яскравий музичний колектив, учасник 4-го «Голосу країни», у складі якого три чарівні дівчини. Головною особливістю колективу є вокально-інструментальне виконання найрізноманітніших стилів музики на народному інструменті – бандурі.

Квартет кларнетистів «Optimum»

Квартет кларнетистів Optimum зародився у 2001 році, коли студенти Київського музичного училища ім. Глієра загорілися ідеєю створити дещо унікальне в музичному світі. Назва колективу Optimum була обрана не випадково – вона відображає оптимальний склад, оптимальне звучання, оптимальне відтворення музики. Репертуар гурту досить багатий – він включає в себе твори різних стилів, жанрів та епох (класика, саундтреки до відомих фільмів, кавер-версії відомих зарубіжних хітів і сучасна популярна музика). На «Київських Контрактах» Optimum зіграють класичну програму 19 травня, а наступного дня виконуватимуть джазові хіти.

Заповнити анкету на участь у ярмарку: https://goo.gl/WBvZMN
Контакти: kyivcontractsua@gmail.com
Сайт заходу: http://kyivcontracts.ufest.in.ua/
Соцмережі:
https://www.facebook.com/KyivContracts/
https://www.facebook.com/events/1948970831804486/

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки