Loading
Показать теги

Вихідні до Дня Конституції – куди піти у столиці

Вихідні до Дня Конституції – куди піти у столиці

Наближаються довгоочікувані чотири вихідні, заради яких вся Україна мужньо витримала попередній шестиденний робочий тиждень. Куди піти у ці дні, щоб цікаво провести час – розповідаємо у нашій підбірці.

Дитяча інтерактивна програма "Від "правди" до Конституції"

З нагоди Дня Конституції України Національний музей історії України запрошує своїх юних відвідувачів на спеціальну дитячу інтерактивну програму. На заході розповідатимуть, якими були наші предки декілька століть тому, за якими правилами вони жили та якими законами користувалися. Також у програмі цікаві майстер-класи та тематичні ігри.

Коли: 28 червня 2018, о 12:00 та о 15:00.
Де: Київ , вул. Володимирська, 2 Національний музей історії України
Скільки: 100 грн.

Кінофестиваль "Повітря 2018"

Це всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно, на якому можна зазирнути за екран та дізнатися особливості створення справжнього кіно. Тут пройде конкурсний відбір фільмів за різними категоріями, а також серія лекцій і майстер-класів, які стосуються всіх етапів кіновиробництва. В учасників буде можливість зануритись у продюсерство, режисуру, акторську та операторську майстерність.

Коли: 28-30 червня 2018
Де: Київ, вул. Федора Максименка, 21 Парк "Пуща-Водиця"
Скільки: безкоштовно.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 червня о 16:00.

MONTERAY SUMMER ROCK FEST

Картинки по запросу рок фестиваÐ"ь

Кому замало драйву у буденному життя, знайдуть його на рок-фестивалі живої музики! Хедлайнерами цієї події стануть Velikhan – український гурт, у складі якого виступлять музиканти таких гуртів, як ТОЛ, Megamass, Psionic Arc. Крім того, на сцену вийдуть колективи Magua, Bad Pit, Season of Melancholy та інші. Гості зможуть насолодитись різними стилями - від експериментального, альтернативного року до металу.

Коли: 29 червня, 18:00.
Де: Київ, вул. Прорізна 8, клуб MonteRay
Скільки: 150-300 грн.

Ніч французьких кіноновинок

Настала пора романтичних та емоційних, неповторних і добрих французьких фільмів. У цю теплу літню ніч можна буде переглянути три стрічки, а як бонус – ще три короткометражки. Історії про кохання, непрості стосунки між учнями і вчителями, невипадкові випадковості долі та багато іншого. Кожна із них залишить незабутній слід у пам’яті глядача. Ласкаво просимо в країну вічного кохання, вина і гумору!

Коли: 30 червня, початок о 22:30.
Де: Київ, вул. Шота Руставелі, 19 Кінотеатр "Кінопанорама"
Скільки: 120 грн.

Dinner show "HOTEL FREEDOM"

Знову унікальний формат концерт-шоу до ваших послуг! Атмосфера театру-ресторану в стилі ретро-готелю дозволить поринути у вир подій минулого століття. "Hotel Freedom" – це поєднання циркового і театрального шоу, а також чудової вечері і смачних напоїв, що є частиною дійства. Для українських глядачів подібний формат шоу – цілковита новинка.

Коли: 29 червня, 20:00.
Де: Київ , вул. Кирилівська, 134, FREEDOM Event Hall
Скільки: 300-800 грн.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки