Loading
Показать теги

Вихідні по-сімейному: куди піти з дітьми 4-5 серпня

Вихідні по-сімейному: куди піти з дітьми 4-5 серпня

Ось вони, довгоочікувані вихідні! Хочете провести їх з молодшим населенням родини, але вилазка на природу або в якийсь розважальний центр вас не приваблює? Повірте, є маса інших варіантів. Як-не-як, в столиці живемо! Спеціально для жителів Києва добірка з 5 альтернативних заходів, де можна чудово провести час з дітьми різного віку вже 4-5 серпня.

Святковий концерт. Музика українських композиторів

Фото: sxodim.com

Не секрет, що класична музика всебічно розвиває дитину: численні експерименти і дослідження вчених тому підтвердження. Але тут організатори вирішили піти далі. Спочатку малюкам, їхнім батькам, братам і сестричкам запропонують послухати концерт, а потім ... Приєднатися до музикантів на сцені! Маленькі гості зможуть встати зі своїх крісел, поспівати і потанцювати. А по завершенню заходу можна буде зробити кілька кумедних фото в спеціально відведеній зоні зі дбайливо залишиними для цього аксесуарами. У залі бібліотеки будуть облаштовані майданчики для повзання і сповивання, тому сміливо беріть з собою навіть зовсім карапузів. Веселощі і гарний настрій їм забезпечені!

Коли: 5 серпня
Де: Київ, вул. М. Грушевського, 1, Національна Бібліотека ім. Ярослава Мудрого
Скільки: безкоштовно

Дитяча вистава «Дюймовочка»

Фото: YouTube

Всім відома казка в інтерпретації талановитих акторів театру ляльок. Маленька дівчинка, яка може поміститися у горіхову шкаралупу, викрадена з рідної домівки величезною жабою і її сином. Але це не остання біда, яка спіткала героїню. Доведеться зустрітися їй і з мишею, і з кротом. Як впоратися з усіма труднощами, не розгубити свою доброту, та ще й любов відшукати? Виявляється, в такому крихкому тілі дуже багато сили!

Коли: 5 серпня
Де: Київ, вул. Миропільська, 1, театр ляльок на лівому березі Дніпра
Скільки: 60 грн.

Дитяча лабораторія basf kids’ lab в музеї «Експериментаніум»

Фото: basf.com

Пізнаємо науку з дитинства! Погодьтеся, це талант подати подібну інформацію таким чином, щоб нею зацікавилися діти. Але в «Експеріментаріумі» можливо все!
Цього тижня розкажуть про такі речовини, як вітаміни. Де їх багато? Правильно, у фруктах і овочах. Також малюки потренуються очувати воду, побачать різницю між чистою і брудною водою, а також зможуть повною мірою усвідомити важливість цієї речовини для всього живого.

Коли: 4 серпня, 16:00, 17:00
Де: Київ, проспект Степана Бандери, 6, музей «Експериментаріум»
Скільки: безкоштовно

KYIV TECH FAMILY FEST

Фото: UaUa.INFO

Школа KidIT знає, як перетворити згубну, на ваш погляд, залежність від планшета на корисну навичку, яка знадобиться чаду в майбутньому. Як на рахунок освоїти кодинг ще з 5 років? Програмісти сьогодні одні з найбільш оплачуваних фахівців, тому готувати чадо до цієї життєвої стежки варто заздалегідь.
Ігровий формат подачі інформації відмінно сприяє її запам'ятовуванню, а використання різних технічних новинок захоплює малюків і не дає їм розсіювати увагу. А щоб діти побачили результат своєї праці, в кінці заходу вони запрограмують власну гру. Програма передбачає конкурси та вікторини.

Коли: 4 серпня, 10:00-16:00
Де: Київ, Парк Kacheli, ВДНГ
Скільки: 400 грн.

Сімейне свято-акція на підтримку грудного вигодовування

Фото: belnovosti.by

Захід відбудеться в рамках Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Сьогодні, коли у нас є стільки можливостей замінити натуральне вигодовування штучними сумішами, ця проблема стає як ніколи актуальною. У парку буде організовано два лекційні майданчики, де вагітні та годуючі зможуть послухати корисні поради від експертів цієї сфери. Що робити під час вагітності? Як поводитись у перші дні появи малюка на світ? Заведіть нові знайомства, поділіться досвідом і послухайте інших!

Коли: 5 серпня, 11:00–19:00
Де: Київ, парк ім. Тараса Шевченка
Скільки: безкоштовно

Добре, що в столиці є, де розгулятися! Сподіваємося, завдяки нашій добірці ваші вихідні пройдуть не тільки весело, але і пізнавально. А якщо до кінця наступного тижня у вас знову виникне питання «куди піти з дітьми», заходьте до розділу «Новини». Свіжа щотижнева підбірочка вже буде чекати на своїх читачів.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки