Loading
Показать теги

"Время" знову в Києві

Команда U!ZAHVATI запускає другий сезон вистави-променаду "Время".

Уже в травні на вулицях Києва ви знову почнете помічати незвичайні групи людей в навушниках, які з очевидним натхненням кудись йдуть. І якщо раптом ви не знали, - це глядачі єдиної в Україні імерсивної вистави-променаду "Время".

В Україні цей популярний у всьому світі формат представляє тільки національна компанія U!ZAHVATI. Їх дебютний проект «Время» став відкриттям літа 2017 року і викликав велику хвилю інтересу у глядачів, ставши невід'ємною частиною індустрії розваг столиці.

 «Время» - вистава нового формату, де не вийде посидіти в м'якому театральному кріслі і зайняти чергу до буфету. Зате ви зможете по-новому подивитися на театр, Київ і себе. Вистава-променад об'єднує в собі елементи аудіо-перформансу і імерсивної вистави. Історію, яку розповідає "Время", доповнюють пісні Сергія Бабкіна і музика, спеціально створена для вистави композитором Дмитром Саратським.

Щоразу все починається однаково: на пішохідному мосту збирається група з 33 чоловік, потім всі одягають навушники і, слідуючи вказівкам голосу (актор Павло Алдошин), занурюються у "Время". Що буде далі, - ніхто передбачити не може. Швидше за все, в цьому і є особливий шарм вистави - для кожного час свій.

Кожна вистава "Время" відрізняється від попередньої, адже на сприйняття сюжету, задуманого режисером, впливають місто, погода, перехожі, внутрішній стан глядача, його досвід, настрій і думки.

Всі події вистави-променаду розгортаються тут і зараз, акторами стають випадкові перехожі, а сценою - місто. Він створює ефект максимальної присутності і занурення в сюжет спектаклю.

А оскільки квітучий Київ з кожним роком залучає все більше і більше туристів, то творці проекту врахували цей важливий фактор: в новому сезоні "Время" буде доступно іноземним глядачам ще й в англомовній версії, - це оригінальний спосіб провести неповторну екскурсію по місту для друзів і гостей з-за кордону.

Починаючи з 12-го травня, ваше літо може стати особливим завдяки команді U!ZAHVATI, які продовжують розвивати формат сайт-специфік театру в Україні і знову запрошують вас на спектакль-променад "Время".

Знайдіть в своєму графіку час на "Время".

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки