Loading
Показать теги

Євробачення 2018: ТОП-3 на думку європейських букмекерів

Євробачення 2018: ТОП-3 на думку європейських букмекерів

Звичайно, по погоді за вікном важко сказати, що вже практично квітень, однак календар непохитний: до другого місяця весни залишився 1 день. А це означає, що вже через п'ять тижнів Лісабону варто очікувати величезний приплив туристів, адже місто приймає один із наймасштабніших пісенних конкурсів Європи – Євробачення 2018.

А доки в Україні всі звикають до того, що від нас поїде Меловін (будемо відверті, думки щодо кандидатури кардинально різні), європейські букмекери вперто вдають екстрасенсів та пророкують перемогу представниці Ізраїлю Нетті Барзилай з її піснею Toy. Що ж, схоже Європі набридла серйозність, біль, переживання, музичність. Після перемоги Салвадора Собрал у 2017 багато хто вирішив, що частинка «шоу» в Євробаченні нарешті поступилася музичній складовій (цитуючи Джамалу, «це було про музику»). Але ... Не довго музика грала.

Хто не розуміє, про що мова, можете переглянути кліп співачки нище.

Найдивніше, що відвертий гротеск (адже це не висока творчість, правда?) дуже лояльно сприйнятий аудиторією Youtube. Максимальний прояв критики, на яку можна наштовхнутися, гортаючи коментарі, – «спочатку я не зовсім зрозумів пісню, а зараз не можу перестати її слухати». Причому в захваті від «Іграшки» представники різних країн і національностей (є тут і Love from Ukraine!)

Незважаючи на таку несерйозну, на перший погляд, пісню, Нетта має досить серйозну музичну освіту. Дівчина захоплювалася співом ще з ліцею, після закінчення якого вступила до Rimon School (відома музшкола на території Ізраїлю). Вже з тих пір Барзилай придумала фішку для свого образу – використання лупера (просто кажучи – педалі, на яку можна записати музичну фразу (шматочок мелодії), зверху ще одну і т.д., а результат зациклити).

До речі, про несерйозність ... Насправді пісня піднімає питання жіночої незалежності і спрямована на підтримку, зокрема, тих представниць прекрасної статі, які стали жертвами насильства і домагань.

Попереднім фаворитом букмекерів була композиція естонки Еліни Нечаєвої – La Forza. Послухайте та порівняйте.

Відчули контраст? Тут вам прима оперного театру, а тут – бунтарка-експериментаторша. Про силу голосу і вокальних даних сперечатися не доводиться, але навряд чи ця пісня зможе засісти в головах глядачів так само, як свого часу Fairytail Рибака (який цього року знову представить Норвегію) або Lasha Tumbai Данилко.

А замикає трійку лідерів за поточними даними ресурсу Eurovosionworld.com швед Бенжамін Інгроссо з піснею Dance You Off.

Потрібно визнати, що Швеція добре відстежила сучасні тренди: мелодія хоч і проста, але безумовно засідає в голові і змушує тіло рухатися в такт. Попередній потенційний бронзовий призер з Чехії, до речі, теж робив основну ставку на рухливий біт, що легко запам'ятовується. Але там переважав реп-речетатив, а тут – типові поп-мотиви 2018 року.

Де ж наш представник у цьому рейтингу? Поки на почесному 19 місці ... Але з огляду на мінливість букмекерів за наступний місяць все може змінитися. Ми віримо в це і сподіваємося на феєричний виступ Меловіна. Україно, ви з нами?

А якщо раптом ви пропустили нацвідбір, прослухайте композицію юного таланта прямо зараз.

Категорії: Огляди
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки