Loading
Показати теги

Концерт Олексія Горбунова. "Висоцький"

Категорії: Концерти

Коли : 15 вересня 2018 - 15 вересня 2018
Де: Вінниця , Хмельницьке шосе, 7

Місце: Вінницька обласна філармонія

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 280-500 грн
323 Друк

Концерт Олексія Горбунова. "Висоцький"

323

"Висоцький - це як перша сигарета, перша платівка The Rolling Stones або The Beatles. Перше і те, що запам'ятається на все життя" - говорить Олексій Горбунов.

15 вересня, в День Пам'яті Володимира Висоцького, Олексій Горбунов представить камерний концерт "Висоцький", присвячений генію.

На цей раз дивовижний актор, талановитий артист, харизматична особистість Олексій Горбунов і колектив "Смуток пілота" виконають наживо твори всенародного улюбленця. У перервах між виконанням пісень Олексій поспілкується з публікою, прочитає вірші, розповість цікаві невигадані історії з життя закулісся.

Актор не прагне бути "Висоцьким". Імітацію і наслідування Горбунов називає гримасою і зневажає. У його виконанні "Кони привередливые"", "Банька по-белому", "На Большом Каретному" звучать інакше ніж в оригіналі, але щиро, душевно і по-домашньому.

Тільки живий звук і щирі емоції.

Чудова музика, дружня атмосфера і близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим, музичний вечір "Висоцький" - це чудовий подарунок всім шанувальникам справжньої музики з глибоким змістом.

У щирій атмосфері згадайте генія ХХ століття і разом виконайте пісні, що викликають в серці ностальгію і світлі почуття.

Початок о 18:30.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини