Loading
Показати теги

Виставка квітів «Україна Європейська»

Категорії: Виставки Інші

Коли : 16 травня 2015 - 14 червня 2015
Ціна квитка: уточнюйте
3468 Друк

Виставка квітів «Україна Європейська»

3468

З 16 травня до 14 червня на Співочому полі  триватиме виставка квітів «Україна Європейська». 

Відвідувачі виставки квітів зможуть побачити символічне перевтілення національних особливостей країн, які створили Раду Європи у 1949 році: Бельгія, Данія, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Об’єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Франція та Швеція. Попередньо Рада Європи порушувала питання співробітництва між країнами в економічній, культурній та соціальній сферах. Наразі, РЄ зосереджує свою увагу на захисті прав людини. Саме й тому зеленбудівці вибрали тематику невипадково. У свою чергу, арт-інсталяцію нашої держави встановлять як символічне повернення до європейських загальнолюдських цінностей.

На киян та гостей міста чекають багато цікавинок: квітковий годинник Карла Ліннея, Ейфелева вежа, Колізей тощо.  Для малечі дизайнери спеціально розробили  вікінгів, Карлсона, Нільсона та Русалоньку.

Для охочих сфотографуватись встановлені спеціально огороджувальні майданчики або тантамарески, як наприклад, англійського стражу. Традиційно, на території організована «Дитяча країна», Алея майстрів, вулиця сувенірів та майданчик, де можна придбати посадковий матеріал.

Години роботи: щодня з 9.00 до 21.00 год. 

Вартість квитків.

Традиційно, вхід на виставку квітів для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – безкоштовний, для інших категорій відвідувачів – 30 грн.

Місце проведення: м. Київ, Печерський ландшафтний парк (Співоче поле).

Офіційна сторінка заходу: http://kievzelenbud.com/

Вас також може зацікавити:

Міжнародний фестиваль традиційних культур «ЕтноСвіт»
Свято Світла і Добра
І Всеукраїнський туристичний фестиваль "У гості до українців"

Коментарі:

Захід на карті:

Новини