Loading
Показати теги

Виставка живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 25 травня 2019 - 26 липня 2019
Де: Київська обл. , с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, буд. 2

Місце: Аутлет-містечко "Мануфактура"

Дивитися місце на карті
611 Друк

Виставка живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки»

611

З 25 травня по 26 липня в арт-галереї «Мануфактура» буде проходити виставка живопису Катерини Кудрявцевої «Пелюстки».

Експозиція познайомить відвідувачів з «квітковою лінією» в творчості художниці. Географія квіткових мотивів охоплює відстань від Києва до Кітая. Протягом 2010 - 2011 років художниця викладала образотворче мистецтво в коледжі м. Сучжоу (КНР).

Дивлячись на картини, глядач ніби відчуває тонкий і ніжний аромат квітучої краси. У кожному творі відчувається маленька особиста історія автора.

Катерина Кудрявцева - випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (м. Київ), член НСХУ, кандидат мистецтвознавства, призер численних всеукраїнських та міжнародних творчих конкурсів, учасниця багатьох персональних виставок та колективних проектів, в тому числі в Польщі, Греції, Китаї і США. Її роботи зберігаються в фондах НАОМА, Дирекції художніх виставок країни НСХУ, приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Німеччини, Греції, США, Китаї.

«У своїх картинах прагну втілити живу красу квітів. Квітка для мене - це образ гармонії Всесвіту серед бетону і скла, повної негативних і трагічних подій, хаосу навколишнього життя, перенасиченого інформацією віртуального простору. Краса живої квітки, як ковток чистої джерельної води, додає сили, натхнення і краплину щастя» - каже художниця.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини