Loading
Показати теги

Виставка живопису "Мурашкіна"

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 16 листопада 2019 - 13 грудня 2019
Де: Київська обл. , с. Ходосівка, Обухівське шосе-2, буд. 2

Місце: Аутлет-містечко "Мануфактура"

Дивитися місце на карті
267 Друк

Виставка живопису "Мурашкіна"

267

16 листопада о 17:00 в арт-галереї «Мануфактура» відбудеться відкриття виставки художника та перформера Ніни Мурашкіної з однойменною назвою «Мурашкіна». 

Виставка триватиме до 13 грудня. 

Ніна Мурашкіна – Член Національної спілки художників України. Автор, учасник та куратор численних персональних та колективних творчих проектів в Австрії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Китаї, Україні та Росії. Живе та працює в Україні та Іспанії.

Основна тема дослідження мисткинi - психологія сексуальності, особиста драма, зведена в культ.
Їй подобається говорити про те, про що інші замовчують, що краще зберігати в таємниці. Про мрії, які не очікують втілити в життя. Про «смачні» деталі з підсвідомості та крайні межі, дозволені в суспільних відносинах.

Творча манера художниці являє собою синтетичний стиль суто жіночого сприйняття світу з глибоким ґрунтом класичної художньої освіти. Це паралель до української наївної творчості та кітчу, наповнених цитатами з творів-шедеврів історії мистецтва.

В експозиції виставки буде представлено серію картин, графічних робіт і силуетів, створених у 2008-2019 роках. Глядачі побачать розмаїття жіночих типологій: молодих, зрілих, сором’язливих, сміливих, таємничих, владних, хтивих, ненаситних…Але за цим різноманіттям жінок є можливість впізнати Ніну або персонажа, якого вона називає «Мурашкіна».

Коментарі:

Захід на карті:

Новини