Loading
Показати теги

Кінне шоу та середньовічні бої у Древньому Києві

Категорії: Фестивалі Спорт та екстрім

Коли : 22 вересня 2018 - 23 вересня 2018
Де: Київська обл. , с. Копачів, Обухівський район

Місце: Древній Київ у Князівстві "Київська Русь"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 50-150 грн
325 Друк

Кінне шоу та середньовічні бої у Древньому Києві

325

22-23 вересня у Князівстві "Київська Русь" буде проходити шоу-програма "Середньовічні бої та кінне шоу у Древньому Києві".

На головному ристалищі відбудеться парад коней з унікальної колекції історичних порід Княжої конюшні. Запаморочливі трюки змусять будь-кого затамувати подих, захоплюватися складністю виконання і граціозністю людей і тварин.

Відвідувачі побачать велику кількість різноманітних коней, а деякі з представників породи завезені в одиничному екземплярі в Україну. Також можна буде дізнатися про походження порід, покататися верхи або в екіпажі. 

22 та 23 вересня близько 14:00 розпочнеться турнір з середньовічного бою "Витязь Київського Дитинця", який проходить протягом року і завершиться восени фінальними поєдинками між кращими командами України!

Гостей заходу чекають неймовірні емоції та адреналін від перегляду лицарських боїв!

На території парку працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.

Більш детальніше на сайті: http://parkkyivrus.com/ua/722-serednovichni-boji-ta-kinne-shou-u-drevnomu-kievi

Коментарі:

Захід на карті:

Новини