Loading
Показати теги

ДахаБраха в Дніпрі

Категорії: Концерти

Коли : 30 листопада 2018 - 30 листопада 2018
Де: Дніпро , просп. Богдана Хмельницького, 118А
Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 290-750 грн
462 Друк

ДахаБраха в Дніпрі

462

"ДахаБраха" - нове слово в історії світової музики. Проект, який за своєю ідеєю не має в світі аналогів. Який резонансно представляє Україну за кордоном. Цей етно-гурт був створений в стінах театра "Дах" в середині 2000-х Влада Троїцького. Молоді музиканти спрацювались швидко.

Сьогодні у їх розпорядженні нараховується велика кількість інструментів: басовні барабани, перкусія, флейта, фортепіано, кліп, джембе, аккордеон, бик, укулель, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, диджериду. І справляються з цим всім тільки чотири пари рук. Три дівчини та хлопець видають неймовірно потужний етно-хаус. У той же час їх пісня є покликом предками, неймовірні по силі та драйву. Твори складні, але мають багато прихованих сенсів. І слухачі з явним задоволенням підтверджують це. Критики з захватом характеризують їх роботу, як експеримент в області космології людської душі. Поєднання пісенної творчості різних національностей світу видає унікальне явище. А в цілому з вибраними харизматичними образами це створює неповторну дію.

"ДахаБраха" з успіхом об'їздили півсвіту. Фірмові барабани, гуцульські шапки та тільки живий звук під час концерту створюють з слухачами щось неймовірне. Це за гранню розуміння, на межі з магією. І ці відчуття хочеться отримати знову.

Час проведення: 19:00-22:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини