Loading
Показати теги

Концерт "Vivaldi / Вівальді. Пори року" в Києві

Категорії: Концерти

Коли : 29 вересня 2018 - 29 вересня 2018
Де: Київ , бульвар Дружби Народів, 7,

Місце: Kyiv Metropolis Music Hall

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 250-550 грн
833 Друк

Концерт "Vivaldi / Вівальді. Пори року" в Києві

833

29 вересня в Києві відбудеться концерт "Vivaldi / Вівальді. Пори року".

Київ красивий у будь-яку пору року, але осіння столиця вразить не тільки золотими фарбами падаючого листя, але і традиційним концертом Kiyv Metropolis Orchestra! Шанувальники вечорів інструментальної музики будуть приємно здивовані новою локацією - серія класичних концертів пройде 29 вересня і 1 грудня в залі Kyiv Metropolis Music Hall.

Класична музика багато століть служить джерелом натхнення для творчих людей, а й для звичайної людини такий концерт може стати неймовірно корисним. Наповніть свій будній вечір ніжними звуками музики, красою звучання живого оркестру та збережіть цей момент в пам'яті - він ще ні разу зігріє вас холодною зимою.

Музика Вівальді: "Пори року" - один з найвідоміших класичних світових творів. У Kyiv Metropolis Music Hall музика скрипаля-віртуоза прозвучить в оригінальній постановці, за участю улюбленця публіки Олега Дудніченко. Чотири концерти, що символізують пори року, будуть супроводжувати сонети італійського композитора і кілька концертів для скрипки соло з оркестром.

Kyiv Metropolis Orchestra: це перший сучасний незалежний колектив в Києві, який працює з жанром класичної музики. Такі чудові концерти можливі завдяки їх близькій співпраці з відомими музикантами-професіоналами України, Європи і США.

До зустрічі!
Початок о 19:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини