Loading
Показати теги

Свято Покрови в Пирогові

Категорії: Фестивалі Етно Інші

Коли : 14 жовтня 2018 - 14 жовтня 2018
Де: Київ , вул. Академіка Тронька

Місце: Національний музей народної архітектури та побуту України

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
1472 Друк

Свято Покрови в Пирогові

1472

14 жовтня 2018 року Національний музей народної архітектури та побуту України в Пирогові запрошує киян та гостей міста на святкування свята Покрова Пресвятої Богородиці. 

Святкування відбудеться в експозиції "Карпати", де розташована старовинна церква Покрова Пресвятої Богородиці 1792 року, перевезена з села Канора Закарпатської області, яка в цей день святкує 226-річчя і храмовий праздник!

О 12:00 розпочнеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Владика Богдан Дзюрах. Після літургії відбудеться молитва за воїнів АТО та Україну.
Під час заходу буде проведено аукціон на гончарні вироби та витвори мистецтва, виручені кошти від якого підуть на громовідведення та заземлення Храму.

Опісля літургії відбудеться частування смачними стравами закарпатської кухні, бограчем та кулішем. Також в центрі музею на "Співочому полі" пройде концертна програма.

Вартість входу: з 10:00-12:00 можна буде пройти та проїхати на територію музею без плати за квиток, всі хто заїжджатиме пізніше повинні будуть оплати повні квитки входу до музею та оплату за машину.
Потрібно при вході в музей повідомити охороні, що прямуєте на Літургію в Храм Покрова Пресвятої Богородиці в експозиції Карпати. Також необхідно попередньо зареєструвати ваш автомобіль для проїзду на територію музею.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини