Loading
Показати теги

Орлуша. Пиво! Вірші! Ха-Ха. ПТН - ПНХ

Категорії: Концерти

Коли : 05 травня 2019 - 05 травня 2019
Де: Київ , вул. Богатирська, 25

Місце: Докер Паб

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 275 - 4550 грн
325 Друк

Орлуша. Пиво! Вірші! Ха-Ха. ПТН - ПНХ

325

Хороша новина - 5 травня Орлуша (Андрій Орлов) в Києві з новою програмою "Пиво! Вірші! Ха-Ха. ПТН - ПНХ".

Сказати, що вірші московського поета Орлуши актуальні - значить не сказати нічого. Його гострі і точні рядки з'являються в інтернеті зі швидкістю світла. На концертах Орлуши і "Господини хорошего" московські глядачі іноді навіть плескають з побоюванням - настільки сміливі і злоободенні (для нинішньої Росії) в його творчості теми і образи.

"Хіба так можна? Хіба це дозволено? !!" - нерідко запитують його.

"Можна. Тільки так і можна" - відповідає Орлов. "Ти не боїшся?" - запитують ті, хто бояться його навіть слухати і "лайкати" на Facebook. "Боюся, - посміхаючись відповідає Орлов, - Звичайно боюся - і в'язниці боюся, і кулі в спину боюся. Але ще більше боюся, що якщо я не скажу і не напишу кілька потрібних моєму читачеві рядків, то їх не скаже і не напише ніхто. Кожен мій концерт в Росії може стати останнім, і саме тому я не припиню писати і виходити на сцену. Не дочекаються! "

Концерти Орлуши по містах України, які давав поет в минулому році пройшли з великим успіхом. Глядачі (багато з подивом для себе) почули не тільки злободенні "новинні" вірші, а й лірику поета.

"Злободенні? - говорив поет зі сцени, - Я з величезним задоволенням, хіба ж не писав би їх, якби улюблену мені Україну не накрили злі дні. Я з радістю буду писати дитячі вірші і легковажні пісеньки про любов -морковь і сльози - морози, але - потім, коли повернеться Крим, коли закінчить палати Донбас, коли солдати повернуться до чекаючих їх дружин і дітей. Поки тривають війна і окупація, мої вороги не дочекаються від мене доброти. А якщо і будуть смішні вірші - так це тому, що зашкалює ідіотизм пропаганди і брехні не можуть деколи викликати у мене нич го крім сміху. Іноді - крізь сльози".

Початок о 20:00.

 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини