Loading
Показати теги

Фотовиставка "Територія традиції". 50 років Музею просто неба

Категорії: Виставки

Коли : 06 листопада 2019 - 29 листопада 2019
Де: Київ , Голосіївський проспект, 122

Місце: Державна бібліотека України для юнацтва

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
183 Друк

Фотовиставка "Територія традиції". 50 років Музею просто неба

183

З 6 по 29 листопада 2019 року у Державній бібліотеці України для юнацтва буде проходити фотовиставка «Територія традиції», присвячена 50-річчю Національного музею народної архітектури та побуту України.

Виставка відбудеться за ініціативи Національного музею народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) у рамках проекту "Аrt camp або творчий розвиток особистості".

В експозиції виставки буде представлена фотохроніка становлення Музею від заснування і дотепер. На світлинах Музей постає як мальовничий  ландшафтний парк, в якому представлені всі історико-етнографічні регіони України: Наддніпрянщина, Південь України, Полтавщина і Слобожанщина, Полісся, Поділля, Карпати.

Можна буде побачити регіональне розмаїття житлових, виробничих та культових споруд ХVІ – поч. ХХ ст., а також мальовничі краєвиди давнього українського села, народні свята, ярмарки народних ремесел.

Фотовиставка також буде доповнена комплексами народного одягу з різних регіонів України.

Відкриття виставки відбудеться 6 листопада о 15:00.

Організатори: 

- завідувачка науковового відділу виставкової роботи Національного музею народної архітектури та побуту України Олена Громова (Olena Gromova);
- завідувачка відділу мистецтв ДБУ для юнацтва Алина Островая (Аліна Острова).

Коментарі:

Захід на карті:

Новини