Loading
Показати теги

Kyiv Fashion 2019

Категорії: Виставки

Коли : 10 вересня 2019 - 12 вересня 2019
Де: Київ , Броварський проспект, 15, м. Лівобережна

Місце: Міжнародний виставковий центр

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
182 Друк

Kyiv Fashion 2019

182

10-12 вересня в Києві в Міжнародному виставковому центрі проходитиме головна b2b подія модної індустрії України - виставка Kyiv Fashion 2019.

Протягом 20 років Kyiv Fashion збирає кращих професіоналів світу моди і дуже точно відображає актуальні тенденції та напрямки розвитку в галузі.

Експозиція одягу виставки динамічно зростає і розвивається, також розширюється асортимент і рівень презентації торгових марок.

Виставка Kyiv Fashion Lingerie & Swimwear - єдина в Україні виставка білизни, купальників і панчішно-шкарпеткові продукції, яка радує і дивує відвідувачів якісними виробами, широким асортиментом і цікавим дизайном продукції, що представляється.

Виставка сировини і матеріалів Kyiv Fashion Fabrics з кожним роком збільшується, що закономірно відображає позитивну динаміку розширення виробництва в легкій промисловості. Компанії презентують модні новинки тканин і пряжі, шкіри та хутра від провідних брендів, останні технологічні рішення в світі фурнітури і нетканих матеріалів, різноманітні та інноваційні нитки.

Експозиція Kyiv Fashion Equipment знайомить відвідувачів з повним спектром швейного обладнання: машини для розкрою, системи САПР, швейні машини, оверлоки, вишивальні та в'язальні машини, інструмент та багато іншого.

Протягом виставки вас чекає насичена бізнес-програма, постійні подіумні покази і дизайнерський конкурс модного одягу.

Час роботи виставки: з 10:00 до 18:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини