Loading
Показати теги

Виставка ілюстрацій «Слухати себе»

Категорії: Виставки

Коли : 10 березня 2020 - 02 квітня 2020
Де: Київ , вул. Миколи Пимоненка, 6

Місце: America House Kyiv

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте

Виставка ілюстрацій «Слухати себе»

24

З 10 березня по 2 квітня 2020 року у Києві в Американському домі буде проходити виставка ілюстрацій «Слухати себе».

Захід відбуватиметься в рамках HeForShe Arts Week 2020, який вже втретє проводиться організацією UN Women Ukraine. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Іноді рутина поглинає, а швидкий темп життя не дозволяє зосередитись на особистих бажаннях та підтримувати внутрішню гармонію. Кожна робота цієї виставки нагадає глядачам, як важливо вчасно зупинятися.

У кожної дівчини є вона сама — весь світ відповідей і життєвих порад. Якщо зробити крок назустріч сміливості — реальність соціуму вже не буде здаватися такою непоборною. Соціальні рамки затісні для самовираження особистості, саме тому авторки проекту зображують альтернативну реальність, ту яку відчувають насправді. 

У своїх ілюстраціях художниці показують буденне життя жінок, їх світ думок та переживань. За кожною метафоричною роботою стоїть історія дівчини, яка дружить зі страхами, заперечує стереотипи і прагне душевного уповільнення, пошуку себе. 

Художниці: Ірина Лисенко, Марія Кінович
Кураторка: Ірина Руденко 

Увага! Для входу в Американський дім потрібно мати паспорт або посвідчення водія.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини