Loading
Показати теги

Виставка Каті Дудник "Незвичайні історії малюків і малят"

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 30 березня 2019 - 30 квітня 2019
Де: Київ , Обухівське шосе, 2, с. Ходосівка

Місце: ТЦ «Мануфактура»

Дивитися місце на карті
808 Друк

Виставка Каті Дудник "Незвичайні історії малюків і малят"

808

30 березня арт-галерея "Мануфактура" запрошує відвідувачів зануритися в казковий світ пригод, чудових снів і мрій разом з героями картин художниці та ілюстратора Каті Дудник.

Художниця характеризує власний живописний стиль, як "казковий реалізм". У своїй творчості вона віртуозно поєднує реальність і фантазії. В її роботах атмосфера казки переплетена з реальним світом, прописаним в яскравій реалістичній манері. Сюжети для своїх творів художниця знаходить в повсякденному житті. А серед зворушливих персонажів її картин кожен обов'язково впізнає себе або своїх знайомих. Тому шанувальниками таланту Каті явлються, як діти, так і дорослі.

Катя Дудник народилася в 1982 році в місті Ізмаїл, Україна. Її першим учителем був тато, а надихала мама. Початкову художню освіту художниця отримала в Державній середній художній школі ім. Т. Шевченка, а вищу - в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури, на факультеті образотворчого мистецтва.

Катя Дудник - член Ізмаїльського Спілки Художників і молодіжного об'єднання Національної Спілки Художників України. У 2010 році увійшла в "Єдиний художній рейтинг", в якому вказані живописці, що формують світову мистецьку спадщину 19 - 21 століть.

Час проведення виставки:

30 березня: 17:00-20:00
31 березня-20 квітня: 11:00-20:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини