Loading
Показати теги

Виставка концептуального живопису Сергія Попова "Світло"

Категорії: Виставки

Коли : 18 жовтня 2019 - 30 жовтня 2019
Де: Київ , вул. Богдана Хмельницького, 7

Місце: Музей історії Києва

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
974 Друк

Виставка концептуального живопису Сергія Попова "Світло"

974

18-30 жовтня в Музеї історії Києва буде проходити виставка концептуального живопису Сергія Попова "Світло".

Відмовитися від малювання історій та героїв і зосередитися на кольорі – рішення, яке століття тому стало новою точкою відліку мистецтва. Надихаючись спектром кольорів, художники намагалися їх осмислити, скопіювати і перетворити на ключовий елемент композиції. Щоб це зробити, Малевич досліджував вплив кольорів на психіку, Кляйн патентував синій, а Капур здобув ексклюзивне право на використання найчорнішої фарби у світі. 

Роботи Сергія Попова на перший погляд теж про колір. Але художник у своїх творчих пошуках пішов далі і почав малювати енергію. Колір – джерело  енергії, а з точки зору фізики – це світлова хвиля. Вже понад 20 років Сергій Попов намагається осягнути світло. У 1998 році з’являться перша робота величезного за об’ємом і змістом циклу, який триває і досі. 

«Кожна картина – це результат пошуку. До серії «Світло» увійшла одна з десяти робіт циклу. Тобто, тільки ті, що точно відповідають основному задуму – фігуративно зобразити енергетику світла. І мені здається, це вдалося», – стверджує художник.

Серія робіт «Світло» – це перехрестя абстракції та символізму, авангарду та модерну, малих і великих полотен, виконаних масляними фарбами. Яскраві, прозорі, наповнені теплом і легкістю роботи змушують постійно відчувати присутність світла, що йде зсередини. 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини