Loading
Показати теги

Виставка Людмили Задорожної «Зачудований світ»

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 24 вересня 2019 - 11 жовтня 2019
Де: Київ , вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх

Місце: Галерея «АВС-арт»

Дивитися місце на карті
196 Друк

Виставка Людмили Задорожної «Зачудований світ»

196

24 вересня – 11 жовтня у Києві в галереї «АВС-арт» буде проходити персональна виставка Людмили Задорожної "Зачудований світ".

Людмила Задорожна народилася 1942 року в с. Скибинці Вінницької обл. Закiнчила 5-річне художнє училище при Києво-Печерській лаврі, студію при Жовтневому палаці в Києві (викладачі – В.Забашта, М.Родін), Український поліграфічний інститут ім.І.Федорова, відділення графіки (1980; викладачі – Ф.Юр’єв, В.Ламах). Член НСХУ (1979). 

Живописець, графік, книжковий ілюстратор. Учасниця численних всеукраїнських і зарубіжних виставок. Твори знаходяться в музеях та багатьох приватних колекціях України, Чехії, Німеччини, Португалії, Польщі, ОАЕ, Сирії, Канади, США, Японії, Франції.  

Художниця працює в техниці станкового живопису та графіки з 1958-го – тобто вже 60 років. На виставці буде представлено презентація художнього альбому з роботами 1958-2019 рр.

Глядача зачудовують численні квіткові композиції, що буяють усіма барвами української землі, ліричні краєвиди, в яких передані настроєві відтінки пір року, фантазійні фольклорні образи, які в Людмили Задорожної набувають особливого авторського звучання.

Недарма Людмила Задорожна створила 11 діафільмів серії «Казки країн світу» на Українській студії хронікально-документальних фільмів («Укркінохроніка»). Протягом багатьох років співпрацювала як художник-ілюстратор із дитячими часописами «Малятко» та «Соняшник», а також журналом «Вітчизна». Оформила кілька книжок для дітей у видавництві «Веселка» (твори Лесі Українки, Якова Щоголева, Дмитра Чередниченка).

«…Малюю, бо не можу без цього жити. Здається, як тільки почала бачити довколишній світ, то страшенно його полюбила. Все росте, квітне, буяє. Вода, квіти, дерева, хмари. І ти в ейфорії від вражаючих кольорів, внутрішньої поезії довкілля, колообігу краси, які безкінечно хочеться виображувати на полотні чи папері», – говорить Людмила Задорожна.

Час роботи виставки: з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини