Loading
Показати теги

Виставка "Мистецтво Тибету"

Категорії: Виставки

Коли : 07 лютого 2020 - 16 лютого 2020
Де: Київ , вул. Терещенківська, 9

Місце: Національний музей "Київська картинна галерея"

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
190 Друк

Виставка "Мистецтво Тибету"

190

З 7 по 16 лютого у Києві в Національному музеї "Київська картинна галерея" буде проходити перша в Україні персональна виставка всесвітньо відомого китайського художника Хань Юйченя "Мистецтво Тибету".

Хань Юйчень - художник, каліграф, фотограф, засновник музею європейського живопису XIX століття в місті Ханьдань (Хебей, Китай), член Китайської асоціації художників. Народився у 1954 році у місті Цзилінь (провінція Цзилінь), освіту здобув у Центральній академії художніх мистецтв у Пекіні. Роботи майстра зберігаються в державних і приватних зібраннях різних країн, від Національного музею Китаю в Пекіні до колекції колишнього президента Французької Республіки Ніколя Саркозі.

Свій творчий шлях Хань Юйчень починав у студії відомого художника Чжана Веньсіна у Пекіні. Обдарований від природи, талановитий юнак не зміг відмовитися від мистецтва навіть у складні часи «культурної революції», коли родину було репресовано. Проте багато працюючи змолоду, він став успішним підприємцем, що дозволило йому пізніше повністю присвятити себе мистецтву. 

На виставці буде представлено 49 кращих живописних творів художника з Тибетської серії, що ілюструють буденне життя мешканців «даху світу»: ченців, паломників, простих трудівників. Хань Юйчень завжди захоплювався Тибетом. За останні десять років художник неодноразово відвідував цей унікальний регіон, що його митець називає втіленням царства «чистоти» і вважає, що «…краса Тибету полягає у його людях, які живуть щасливо та мирно», що не виключає інтенсивного та пристрасного духовного спрямування. «Їхнє щастя рухає мною, тому я намагаюся приносити радість іншим людям», – говорить Хань Юйчень. Свої враження від близького знайомства з самобутньою давньою культурою, неймовірним природним середовищем автор переконливо унаочнив у низці реалістичних полотен. 

Художник майстерно володіє європейською технікою олійного живопису, а також працює у напрямку традиційного китайського живопису на папері та каліграфії, використовуючи стародавні техніки.                                                                   

Організатори виставки: компанія Ukraine International Media Culture (UIMC) спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея».  

Режим роботи музею: 

  • понеділок та четвер - вихідні;
  • решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00). 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини