Loading
Показати теги

Виставка "Музейна збірка. Федір Захаров."

Категорії: Виставки

Коли : 19 вересня 2019 - 27 жовтня 2019
Де: Київ , вул. Кирилівська, 41

Місце: Музей сучасного мистецтва України

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
413 Друк

Виставка "Музейна збірка. Федір Захаров."

413

З 19 вересня по 27 жовтня у Києві в Музеї сучасного мистецтва України буде проходити виставка власної колекції митця: «Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження».

Сторічний ювілей Федора Захарова відзначається широко. Музеї, що зберігають твори, оскаржують право лідерства на повноту спадщини і об'ємність експозиції, адже
творіння Федора Захарова - класика кримського живопису радянського періоду. Народний художник УРСР, Заслужений діяч мистецтв УРСР, лауреат Державної премії

України ім. Т.Г. Шевченко, кавалер орденів Трудового Червоного прапора і Знака Пошани - беззастережне визнання творчої діяльності.
Все життя Федора Захарова - приклад глибини і сили творчої відданості професії.

Природа наділила його рідкісним талантом «проникливого бачення», здатністю вловлювати нескінченне, щосекундне перетворення світу. Він був високо оцінений за життя, але отримав щось важливіше, ніж список регалій і високих нагород. Ювілей Майстра відзначають ті, хто вважають його «своїм» - ті, хто з вдячністю «знімає капелюха» перед великим талантом митця, Художника, що став «уособленням мистецтва високого і складного духовного пориву», взірцем служіння найвищому призначенню.

 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини