Loading
Показати теги

Виставка Юрія Сівіріна "Чорне дзеркало"

Безкоштовно

Категорії: Виставки

Коли : 21 лютого 2020 - 15 квітня 2020
Де: Київ , вул. Кожум’яцька, 22

Місце: Bereznitsky Art Foundation

Дивитися місце на карті
681 Друк

Виставка Юрія Сівіріна "Чорне дзеркало"

681

З 21 лютого по 15 квітня 2020 року в новій локації Bereznitsky Art Foundation проходитиме виставка Юрія Сивирина "Чорне дзеркало".

Вхід вільний.

Значимість Юрія Сивіріна для сучасної української арт сцени важко переоцінити. Художник реалізував безліч персональних і брав участь в групових проектах, які були представлені в знакових виставкових просторах. Резонансні виставки пройшли в виставкових залах Національного музею «Київська картинна галерея» на Терещенківській, в Одеському музеї сучасного мистецтва, в Bereznitsky Private Space та ін. Брав участь в основному і паралельному проектах Kyiv Art Week, в проекті Burn Babylon (ГогольFest) і в Українському домі в проекті «Медіазалежність», де були також представлені твори таких впливових українських постмодерністів, як Арсен Савадов, Олександр Гнилицький та інших.

Роботи художника знаходяться в відомих приватних колекціях України, в колекції Фонду «Ізоляція», належать членам Клубу колекціонерів сучасного мистецтва України, а також - в колекціях ряду музеїв України та в приватних західних зібраннях.

Художник виявляється в стані взаємовиключних і напружених ментальних переживань. Його шлях - це «Чорне дзеркало» нових інформаційних технологій. Воно притягує, але одночасно лякає і відштовхує - це страх хаосу і непередбачуваності. Юрій Сивірін намагається називати речі своїми іменами і цим оголює рани. «Що таке час?» - головне питання, яке турбує автора. «І чи є ще такі як я, що так само болісно переживають миготіння та зникання смислів і образів?» - роботи Сивіріна про пошук співчуття і розуміння.
Йому, як і всім нам, доводиться жити в режимі постійних інформаційних травм і атак. Але він, не соромлячись, ділиться своїм унікальним досвідом виживання в задзеркаллі - веде відверту розмову про сенс свого і нашого з вами життя ... (Людмила Березницька)

Час роботи виставки: з вівторка по неділю з 11:00 - 19:00, понеділок - вихідний.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини