Loading
Показати теги

2nd Kyiv Photo Book International Festival

Категорії: Фестивалі

Коли : 15 вересня 2019 - 15 вересня 2019
Де: Київ , вул. Набережно-Лугова, 8

Місце: Креативна спільнота IZONE

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 20 грн
172 Друк

2nd Kyiv Photo Book International Festival

172

15 вересня у Києві у креативній спільноті IZONE відбудеться другий фестиваль фотокниг (фотоальбомів) - "Kyiv Photo Book International Festival".

Якщо ви цінуєте або цікавитесь художньою фотографією, сучасною та класичною, то цей фестиваль саме для вас! На фестивалі у вас буде можливість погортати сторінки різноманітних книжок з творами фотомистецтва, зібраних в один день в одному місці, або придбати книгу, собі чи у подарунок. Можна буде поспілкуватися безпосередньо із видавцями цих книг та фотографами, послухати тематичні лекції або долучитися до інших подій, що пройдуть в межах фестивалю.

Центральною подіію фестивалю буде великий ярмарок фотокниг (художніх фотоальбомів) від українських та закордонних видавництв, арт галерей та книжкових крамниць, що спеціалізуються на такій літературі, а також безпосередньо від фотографів, що видали свої художні фотокниги.

Учасники, що вже підтвердили свою участь:

- видавництва РОДОВІД, Видавництво Основи, IST Publishing, Magenta Art Books та ін.

- фотографи Igor Gaidai, Alexander Chekmenev, Дмитро Купріян, Hooliyaiy Bohdan, Helen Saponova, Merien Morey та ін., які, окрім своїх книг, представлять лімітовані авторські відбитки;

- книжкові магазини Резидент Бук (представник TASCHEN в Україні), The Bookstore, Винтажная лавка "Антресоль" та ін. із фотокнигами переважно із-за кордону та вінтажними фотоальбомами.

І це тільки початковий список, який буде поповнюватися.

Паралельно із ярмарком на фестивалі йтиме виставка приватних колекцій фотокниг і фотожурналів. У лекційній залі весь день будуть проходити лекції за темами фотокниг і фотографії та відкриті презентації проектів фотокниг. Також буде рев'ю проектів фотокниг експертами.

Час проведення: з 11:00 до 21:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини