Loading
Показати теги

Фестиваль "Чілдрен Кінофест 2020"

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі Дітям Кіно

Коли : 29 травня 2020 - 07 червня 2020
Де: Київ , Україна

Місце: Дистанційно

Дивитися місце на карті
478 Друк

Фестиваль "Чілдрен Кінофест 2020"

478

З 29 травня по 7 червня 2020 року у онлайн-режимі буде проходити VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест", який можна буде дивитись на сайті фестивалю www.childrenkinofest.com

Усі покази безкоштовні, необхідно лише зареєструватися на сайті.

Фестиваль проводиться з метою розвитку в Україні традиції спільних сімейних переглядів кіно та залучення дітей до створення кінофільмів. Чілдрен Кінофест знайомить молодь з найновішими європейськими стрічками та зі світовою кінокласикою. 

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли – у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім» – коментують  організатори фестивалю. 

До конкурсної програми Чілдрен Кінофесту увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою фестивалю на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юних глядачів чекає знайомство з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. 

Після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження, а потім, за результатами, буде визначений фільм-переможець цьогорічного Чілдрен Кінофесту.

Почесний посол фестивалю - Андрій Хливнюк, музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс». 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини