Loading
Показати теги

Фестиваль крафтового пива. "Kyiv Beer Festival"

Категорії: Фестивалі Гастрономія

Коли : 18 травня 2019 - 19 травня 2019
Де: Київ , вул. Біломорська, 1

Місце: Арт-завод Платформа

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 120-170 грн
326 Друк

Фестиваль крафтового пива. "Kyiv Beer Festival"

326

Це перший фестиваль пивної культури від команди Ulichnaya Eda, який наповненням і концепцією значно відрізняється від всіх пивних фестивалів, які до сих пір проходили в Україні. Він орієнтований виключно на крафтове пиво, зварене за авторськими, ремісничими рецептами, зібране з усієї України.

Хвиля популярності крафтового пива прийшла в Україну кілька років тому з США, де крафтові пивоварні захопили вже чверть всього пивного ринку. У нашій країні крафтове пиво відвоювало поки тільки 1% ринку, але цей тренд з кожним днем ​​поширюється все швидше. Та більшість українців не змогли відповісти, що ж таке крафтовое пиво. Тому виникла необхідність у фестивалі пивної культури - Kyiv Beer Festival.

Ще одна важлива мета фестивалю: особисто познайомити споживачів з пивоварами - тими, хто вибрав для себе нелегку місію виховання смаку до якісного пива. У лекторії пивовари розкажуть про особливості своїх виробництв, про те як відкрити і просувати власну справу.

Що стосується їжі, то фуд-корт на Kyiv Beer Festival буде не менш різноманітний, ніж на добре знайомих фестивалях Ulichnaya Eda. Тому кожен зможе зануритися в Beer & Food Pairing - це найбільш вдалі поєднання страв і продуктів з певними сортами пива. На вході кожен гість може взяти гід по фестивалю, що містить в тому числі поради по таким сполученням. І тоді гастрономічна подорож по фестивалю гарантовано буде смачною.

Початок об 11:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини