Loading
Показати теги

Всесвітний День Фотографії: Історія І Сучасність / аrtist talk

Безкоштовно

Категорії: Фестивалі

Коли : 19 серпня 2019 - 19 серпня 2019
Де: Київ , вул. Велика Васильківська, 136

Місце: Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя

Дивитися місце на карті
130 Друк

Всесвітний День Фотографії: Історія І Сучасність / аrtist talk

130

19 серпня спілка фотохудожників України та арт-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012» запрошують на «Всесвітній день фотографії: Історія і сучасність».

Всесвітній день фотографії, як свято було засновано у 2009 році за ініціативою популярного австралійського фотографа Корске Ара.

А все почалось 19 серпня 1839 року, коли широкій громадськості було продемонстровано унікальний метод отримання відбитка фотографії – дагеротипа. Цей винахід належить Луї  Дагеру, у якого патент викупив уряд Франція і пізніше «подарував світові» його винахід. Варто зазначити, що винахід Дагера став першим кроком на шляху до фотографії як загальнодоступної «технології».

У 1861 році Джеймс Максвелл зумів відтворити кольорове фото, а винахід у 1981 році компанією «Sony» цифрової камери, дозволив робити цифрові фотографії і відмовитися від традиційної фотоплівки (хоча багато професійних фотографів і зараз віддають перевагу їй в своїй роботі). На сьогоднішній день будь-яка людина  може самостійно робити фотознімки.

І, звичайно ж, особливе місце фотографія займає в житті тих, хто обрав це заняття своєю професією, адже їх робота по праву називається мистецтвом.

В цей день всіх фотографів вітають з професійним святом.

На святі вас чекають:

  • перші світлини в історії різних жанрів фотографії;
  • культові фотографії XX століття, що змінили світ;
  • деякі аспекти розвитку сучасного фотомистецтва;

Спікер заходу - Валерій Лещинський, засновник та аrt-director в «Kyivphotos-Hall 2012», фотограф, член Національної спілки фотохудожників України, організатор фотоконкурсів і фотосалонів. Прихильник пікторіального напрямку розвитку фотомистецтва. Працює в стилі сучасного цифрового пікторіалізму і фотоімпресіонізму, експериментує в concept & abstraction.

Початок о 18:30. 

Коментарі:

Захід на карті:

Новини