Loading
Показати теги

Благодійний балет "Лускунчик"

Категорії: Театри

Коли : 29 вересня 2018 - 29 вересня 2018
Де: Київ , вул. Володимирська, 50

Місце: Національна опера України ім. Т.Г.Шевченка

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: 50-1000 грн
811 Друк

Благодійний балет "Лускунчик"

811

29 вересня на сцені Національної опери України легендарний "Лускунчик", приурочений до міжнародного дня балету. Другий рік поспіль зірка світового балету Олександр Стоянов проводить благодійний спектакль! Головні партії Лускунчика і Марійки в балеті виконує заслужені артисти України Олександр Стоянов та Юлія Кулик.

Як і минулого року, всі отримані від продажу квитків кошти направляться в благодійний фонд "Інтер - дітям" на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це дозволить значно скоротити чергу на лікування дітей. Не секрет, що в їхньому випадку очікування трансплантації - це питання життя і смерті.

У минулому році прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду "Інтер - дітям", який збирав гроші на придбання апарата штучної вентиляції легенів для маленьких пацієнтів "Охматдиту". У лютому 2018 року фонд відправив в "Охматдит" життєво важливе обладнання.

Балет "Лускунчик" - це балет всіх часів, вже більше 100 років він улюблений не одним поколінням дітей і дорослих з різних країн світу.

Вистава створена за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана "Лускунчик і Мишачий король", це - чудова історія про прекрасного принца, якого перетворили на потворну ляльку, і добру дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику здолати підступного мишачого короля.

Виставу "Лускунчик" публіка любить за чудову музику Петра Чайковського, за почуття радості і оптимізму, з якими глядач залишається після перегляду. І ще довго зберігає ці спогади в своїй душі.

Початок о 12:00.

Коментарі:

Захід на карті:

Новини