Loading
Показати теги

Виставка "Нетлінні мощі ботанічних сьятих"

Категорії: Виставки

Коли : 02 липня 2019 - 11 серпня 2019
Де: Львів , вул. Вірменська, 26

Місце: Галерея сучасного сакрального мистецтва «ICONART»

Дивитися місце на карті
Ціна квитка: уточнюйте
319 Друк

Виставка "Нетлінні мощі ботанічних сьятих"

319

З 2 липня по 11 серпня у Львові в галереї сучасного сакрального мистецтва «ICONART» буде проходити виставка  "Нетлінні мощі ботанічних сьятих" - друга частина документального проекту-кодексу Мар'яна Пирога "Сакральний гербарій".

Виставка представляє собою дослідження духовного виміру ботанічного світу, сторінки з енциклопедії священних таїнств рослин, вікно в архаїчну космогонію, в якій немає залежності святого від людини… Зворотня путь до стану Празернини, містичний хід подій у царстві флори.

Між сакральними світами людини і рослини існує лише ілюзорна подібність і метафоричний переклад, звідси алюзії на біблійні тексти, релігійні атрибути, обряди й ритуали.

Виставковий простір першої частини символізував собою передпокій прахраму де зберігаються сторінки кодексу Хронік Ботанічних Сьятих, а друга частина переносе відвідувачів у підземний храм — крипту, де зберігаються нетлінні мощі.

Тож у крипті будуть виставлені саркофаги, раки, менси, а також скляні ковчеги, в яких зберігаються мощі, починаючи від Сьятої зернинки аж до Сьятої гілочки, адже світ рослин у розмірах своїх сягає неабиякого різноманіття. І аби глибше пізнати нетлінну красу ботанічного мікросвіту, Вам допомагатимуть оптичні елементи, як алюзія близького контакту з незримим.

Завершує метафоричний архітектурний комплекс Сакрального Гербарію “Дзвіниця”, яку символізує звукова частина проекту - “Співи і Казання Ботанічних Сьятих", презентація якої відбуватиметься на відкритті і стане звуковим супроводом на весь час експонування.

Відкриття виставки відбудеться 2 липня о 17:00.

Час роботи виставки: з 11:00 до 19:00, щоденно, крім понеділка (у неділю галерея працює з 12:00).

Коментарі:

Захід на карті:

Новини