Loading
Показать теги

Але ж разом веселіше: куди піти з дітьми в Києві на вихідних

Але ж разом веселіше: куди піти з дітьми в Києві на вихідних

Ох вже цей аромат вихідних! Солодший за будь-яку випічку, за будь-які квіти. І не тільки тому, що попереду на нас чекають три вихідних, а й тому, що ці деньки ви нарешті зможете провести з сім'єю. І якщо поки ви не встигли скласти план прогулянок, радимо дочитати нашу добірку до кінця.

Майстерня Г. Бабанського «Електронні звуки» для підлітків у Pinchuk Art Centre

Фото: pc-consultant.ru

А ваша дитина хотіла б навчитися працювати зі звуком? Зрозуміти природу цих хвиль на екрані? Навчитися створювати щось своє? Тоді їй саме час відвідати майстер-клас в Pinchuk Art Centre. Під час заняття підліткам розкажуть не тільки важливі теоретичні моменти, але і дозволять попрацювати в різних програмах по обробці. Можливо, так і почнеться їх зоряна кар'єра! Не забудьте зареєструватися.

Коли: 13 жовтня, 16:00
Де: Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, Pinchuk Art Centre
Скільки: безкоштовно

Суботній квест у Pinchuk Art Centre

Фото: Elle.ua

Що таке демократія? Як бачать її діячі мистецтва 21 століття? Та й чи правильно взагалі інтерпретується це слово в сучасному світі? На ці питання важко відповісти навіть дорослим, як же розуміють суть демократії діти?
Роздумам над цим питанням і присвятить свою командну гру психолог Богдана Войтенко. А об'єктом розбору стануть шедеври мистецтва, роботи виставок арт-центру. Спілкування буде супроводжуватися конкурсами та іграми, тому освітній захід стане ще й відмінною розвагою.

Коли: 13 жовтня, 14:00
Де: Київ, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, Pinchuk Art Centre
Скільки: безкоштовно

Лялькова вистава "Попелюшка"

Фото: kosolapov.livejournal.com

Життя цієї юної леді важко назвати солодким. Вона змушена уживатися з нелюбою мачухою і заздрісними сестрами, які зробили з неї прислугу у власному будинку. Але, незважаючи ні на що, Попелюшка не сумує. Вона продовжує дивитися на світ з щирою посмішкою, допомагати всім навколо і радіти будь-якій дрібниці. Наприклад, балу в замку короля. Ось тільки як з'явитися на торжество в настільки непривабливому вбранні? Тут без магії і чаклунства не обійтися! А добро ... Воно завжди восторжествує!

Коли: 13 жовтня, 15:00
Де: Київ, вул. Грушевського, 1а театр Ляльок
Скільки: 80-150 грн.

Сімейний вікенд в GRANO

Фото: RestOn

Діти вбирають нову інформацію, як губки. І цим не можна не користуватися! Поки малюки такі сприйнятливі, потрібно дати їм можливість спробувати себе в різних сферах. По-перше, так вони здобудуть різноманітні навички, а по-друге, визначаться, на що робити упор в майбутньому.
У рамках фестивалю діти щодня зможуть освоювати щось новеньке. Дорослі ж отримають можливість тихенько відпочити десь в сторонці, не переймаючись за збереження своїх чад. У суботу ми почнемо з виготовлення різнобарвних слайм, а що буде далі, читайте за посиланням.

Коли: 13-28 жовтня, 13:00
Де: Київ, вул. Болсуновська, 2
Скільки: уточняйте

Лялькова вистава Хлопчик-з-мізинчик

Фото: meloman.ru

Такий малюк, а стільки мужності, стільки завзяття. Зріст - це далеко не вирок. Головне - бажання, відвага і вогонь в очах. Цей кмітливий хлопчина зумів допомогти своїм батькам, а також перемогти кровожерного людожера, з яким навряд чи кому вдавалося впоратися. Звичайно, навіть найхоробрішому герою потрібна підтримка. А це завдання вже падає на плечі глядачів. Без їхньої допомоги хлопчикові вже точно не впоратися.

Коли: 14 жовтня, 10:30
Де: Київ, вул. Грушевського, 1а, театр Ляльок
Скільки: 100 грн.

Казки з оркестром "Спляча Красуня"

Фото: kvytky.com

Всім діткам з юних років читають казки. Наше перше знайомство з літературою - це ніжний голос мами, який одночасно може озвучувати і злу чаклунку, і милу принцесу. Тут же роль оповідача візьме на себе талановита актриса Лілія Ребрик. А допомагати їй буде Національний ансамбль "Київська Камерата", а також художники по воді і пісочні майстри.
Ви і ваші дітки будуть здивовані, наскільки яскравою і барвистою може виявитися звична для нас вода і як чітко можна передати емоції за допомогою піщаних частинок. А казкова атмосфера додасть дійству ще більшої магії.

Коли: 14 жовтня, 12:00
Де: Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11, Національна музична академія України імені П. І. Чайковського
Скільки: 110-375 грн.

Де б ви не були зараз, пора вже потихеньку налаштовуватися на відпочинок. Адже вихідні для того і створені! Тим паче що погода обіцяє нас порадувати.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки