Loading
Показать теги

Негода - не перешкода! Що робити в Києві 15-16 вересня?

Негода - не перешкода! Що робити в Києві 15-16 вересня?

Осінь наступає на п'яти, будьте обережні! З такою погодою популярним видом транспорту в столиці незабаром стане човен або гондола. Але навіть проливні дощі - не привід відмовляти собі у маленьких радощах і цілі вихідні сидіти в чотирьох стінах. Ми завжди раді запропонувати щось більш цікаве, чому сьогоднішня добірка і присвячується. Хто ще не вигадав, що робити в Києві на вихідних? Читаємо і будуємо плани!

Фестиваль стімпанку KyivSteamCon

Фото: kiev.informator.ua

Любите наукову фантастику? Вважаєте, що наука все ще себе не вичерпала і навіть ідеї, закладені в далекому 19 столітті, не розкриті і не реалізовані повноцінно? Ви цілком можете зарахувати себе до представників стімпанкової субкультури.
Саме для людей з широким мисленням в цю суботу пройде фестиваль KyivSteamCon. До програми увійдуть пізнавальні лекції, покази кіно, квест на території Політеху, майстер-класи, тематичні ярмарки та багато іншого. Не забудьте надіти костюм і отримаєте шанс виграти приємний приз від організаторів.

Коли: 15 вересня, 11:00
Де: Київ, просп. Перемоги, 37/6, Державний політехнічний музей
Скільки: уточнюйте

Виставка котів у Києві

Фото: catfancast.com

Не любити ці маленькі, пухнасті грудочки шерсті? Абсолютно неможливо! Тут аристократія котів розкривається на повну силу. Котики муситимуть не тільки мурчати й горнутися до господарів, але і показувати своє виховання та навички. Наприклад, позмагатися в аджилікі - особливому конкурсі, який дозволяє суддям зрозуміти, наскільки пухнастик спритний, швидкий і кмітливий.
У рамках виставки гості зможуть придбати домашнього улюбленця (звичайно, з усіма щепленнями і родоводом). А якщо кішечка вдома вже є, то буде можливість порадувати її якимись обновками.

Коли: 15-16 вересня, 10:00
Де: Київ, Броварський проспект, 15, МВЦ
Скільки: 50-100 грн.

Фестиваль швидкості RTR 2018

Фото: rtr.ua

Швидкість, рев мотора, адреналін і картинки місцевості, що змінюються кожну частку секунди. Чи це не щастя? А якщо поки ви не готові сідати за кермо і "вичавлювати газ в підлогу", подивіться, як це роблять інші. Частина заходу буде присвячена саме показовим виступам професіоналів (DriftShow і екстремальне StuntShow), друга ж організована у форматі конкурсу з дрифту. Як гонщикам вдається огинати повороти на такій швидкості? Питання риторичне, а ось видовище - епічне. Не обійдеться без проведення розіграшів та вручення подарунків.

Коли: 15-16 вересня, 11:00
Де: Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 2, автодром «Чайка»
Скільки: 300-2000 грн.

Свято грузинського вина та кухні "Kartuli Fest 2018"

Фото: Allwine.ge

«Гей, дЕвушка» і «пЕрсик» - це зовсім не те, з чим варто асоціювати Грузію. У цієї країни неймовірно багата культура, примітною частиною якої точно можна вважати кулінарію і виноробство. Як і у будь-якій країні, тут є певні правила вживання і поєднання продуктів. Щоб не бути невігласом, не полінуйтеся розпитати продавця про походження страви і про коректне поєднання (яке вино з чим прийнято пити).
А враховуючи, що грузини - душа щедра, вони ще й вас готувати навчать. Найсмачніші хінкалі і хачапурі ті, що зготовані власноруч. Давайте ж вчитися під наглядом професіоналів.

Коли: 15-16 вересня, 11:00
Де: Київ, вул. Лаврська, 25, Нове Співоче поле
Скільки: уточнюйте

Свято родових помість та екопоселень України

Фото: atmwood.com.ua

Що таке екопоселення? Чим відрізняються родові помістя від звичайних? Яке місце це все займало в культурі України? Шанувальники історії точно оцінять старання організаторів. Вони постаралися зібрати найколоритніших представників нашої культури, визнаних майстрів-умільців і просто патріотів-ентузіастів. Встигніть скористатися їхніми «послугами» і навчіться традиційним українським видам мистецтва: Петриківський розпис, гончарство, миловаріння, вишивання, різьблення тощо.

Коли: 15-16 вересня, 12:00
Де: Київ, вул. Академіка Тронька, Національний музей народної архітектури та побуту України
Скільки: уточнюйте

Ukraine Sport Fest

Фото: 1ZOOM.Me

Цей фестиваль - не тільки пропаганда здорового способу життя, а й спроба ще раз підняти глобальні проблеми сучасного українського суспільства. Учасники заходу - небайдужі студенти з активною громадянською позицією. Центральне дійство івенту - «естафета єднання», яка в потенціалі може стати кроком на шляху до встановлення нового рекорду України.
Якщо ви давно шукали для себе мотивацію, щоб зайнятися спортом - час настав! Тут надихнуть всіх і кожного, та ще й допоможуть визначитися з напрямком.

Коли: 16 вересня, 11:00
Де: Київ, вул. Академіка Тронька, Національний музей народної архітектури та побуту України
Скільки: 15-50 грн.

Дощ? І хіба це перешкода, коли попереду стільки всього цікавого! Слідкуйте за добірками на Ufest і осіння депресія вам точно не загрожує.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки