Loading
Показать теги

Попрощаємося з вереснем голосно: куди піти в Києві на вихідних?

Попрощаємося з вереснем голосно: куди піти в Києві на вихідних?

Так, ніхто не очікував, що прогнозb погоди колись виявляться точними, але циклон, яким нас лякали вже тиждень, все-таки дістався до столиці. Ось вам і привід нарешті заховати в шафу літній одяг і дістати осінній. Не охота? Щиро віримо, але варто згадати, що за вікном майже жовтень. Так-так, на цих вихідних вересень закінчується. Давайте проведемо його гідно! І допоможе нам в цьому добірка заходів на 29-30 вересня.

Концерт "Vivaldi / Вівальді. Пори року" в Києві

Фото: tickethunt.net

Kyiv Metropolis Orchestra бачать прекрасне і в холодній зимі, і в спекотному літі, і в квітучій весні, і в дощовій осені. Так-так, їх не бентежить, що зараз за вікном вітер і буран, що листя потихеньку починає обсипатися і оголяти крону дерев. Більш того, музиканти вміють перетворювати всю цю красу природи на ноти. Досить для цього всього кілька десятків інструментів і вдячна публіка.
«Времена года» - найвідоміший твір італійського композитора, який не втратить своєї актуальності ніколи. Тим більше, якщо за виконання будуть братися справжні професіонали, які не просто знають музичну теорію, а вміють застосовувати її на практиці.

Коли: 29 вересня, 19:00
Де: Київ, бульвар Дружби Народів, 7, Kyiv Metropolis Music Hall
Скільки: 250-550 грн.

Фестиваль національних спільнот «Київщина - сузір‘я злагоди»

Фото: ankulikova.blogspot.com

А що ви знаєте про культуру інших народів? Як у них прийнято святкувати знаменні дати? Яка атрибутика прикрашає їхнє національне вбрання? У що і в кого вони вірять? Яку творчість представляють? Яка їхня історія і з чого все починалося?
Якщо вам цікаві братські народи і все, що з ними пов'язано, приходьте в музей народної архітектури в цю суботу. Творчість, кухня і мода стануть головними китами для вашого знайомства з новими культурами.

Коли: 29 вересня, 13:00
Де: Київ, вул. Академіка Тронька, Національний музей народної архітектури та побуту України
Скільки: уточнюйте

Фестиваль веганів "What the fest?!"

Фото: twgram.me

Веганство - популярний напрям сучасності, кількість прихильників якого з кожним днем ​​зростає. Наскільки це корисно - питання вічне, так само як і перипетії лікарів з цього приводу. Але що головне? Щоб людині було комфортно і добре. І атмосфера цього свята такий стан забезпечить. Обирайте найкорисніші, екологічно чисті продукти, підберіть собі натуральну косметику, яка ні в якому разі не зашкодить навіть найніжнішій шкірі, поділіться порадами та досвідом з оточуючими і самі дізнайтеся щось новеньке про веганство. Очищення тіла і душі, цікаві відкриття та найприємніші емоції. Гроші, зібрані на заході, підуть на благодійність.

Коли: 29-30 вересня, 11:00
Де: Київ, вул. Десятинна, 12, Галерея Д12
Скільки: 50 грн.

Велике грузинське свято "Borjomi Fest 2018"

Фото: Zira.uz

Хачапурі, хінкалі і ... Все? Повірте, грузинська культура набагато різноманітніша і быльш цікава! А як же мтілурі або кінтоурі, як же швидкі темпи і неймовырна кылькысть нот в національній музиці? А цей неповторний колорит і відкритість душі?
Сьогодні політ до Грузії обійдеться киянам недешево, тому пропонуємо відвідати маленьке Тбілісі прямо в Києві (віртуальні прогулянки по місту включені в програму, тотже, зможете здыйснити найшвидшу в своєму житті подорож в іншу країну!) Звичайно, це далеко не всі сюрпризи. Повірте, цьому народу є, чим здивувати.

Коли: 29-30 вересня
Де: Київ, вул. Тимірязєвська, 1, Національний Ботанічний сад ім. Гришка НАН України
Скільки: уточнюйте

Благотворительный балет "Щелкунчик"

Фото: MoeMisto.ua

Мила історія про прекрасного принца, добру дівчинку і злого щура. За що король гризунів вирішив перетворити принца на шматок потворного дерева? І врятувати його тепер може тільки звичайна дівчина, Машенька, яка прекрасна не тільки зовні, але і всередині. Палке сердечко здатне здолати навіть найбільше зло і розвіяти найсильнішу магію.
А палаючі серця глядачів будуть передавати свою любов діткам, яким терміново потрібна пересадка кісткового мозку. Саме заради покупки цього апарату для вас будуть старатися Олександр Стоянов та Юлія Кулик.

Коли: 29 вересня, 12:00
Де: Київ, вул. Володимирська, 50, Національна опера України ім. Т.Г.Шевченка
Скільки: 50-1000 грн.

Концерт-екскурсія "Голоси епох"

Фото: adventist.kiev.ua

Цікаво, як би звучав голос Мони Лізи і яку б пісню дівчина вибрала для самопрезентації? Хм, а чим би дивував відвідувачів «Чорний квадрат»? Ви думаєте, світові мистецькі шедеври мовчать? Навіть устін є вуха, так чому ж картини не можуть співати і грати? Унікальний проект, який об'єднує різні види мистецтва. Ви готові почути голос полотен?

Коли: 30 вересня, 18:00
Де: Київ, вул. Терещенківска, 15, Музей Ханенко
Скільки: уточнюйте

Як після таких анонсів повертатися до роботи? Складно, але можна, так би мовити. Втім, запланувати собі щось цікаве можна у будь-який день тижня, навіть будній. А допоможе в цьому сайт Ufest, де зібрані тільки найцікавіші заходи Києва та України.

Категорії: Огляди Цікаво
Схожі статті

Коментарі:

Схожі статті

Фестивалі, концерти, Театри, Виставки